Артем Пивоваров розповів, яка насправді Klavdia Petrivna в реальному житті: “Доросла не по своїх роках”

Допоки всі ламають голови, намагаючись вгадати, хто приховується за капелюхом та балахоном Клавдії Петрівни, для Артема Пивоварова це не є таємницею – артист співпрацює з таємничою знаменитістю.

З минулої осені якась співачка записує пісні й при цьому не називає свого імені та не показує обличчя, ховаючись за сценічним іменем Klavdia Petrivna. Подібна таємничість неабияк тривожить публіку й викликає шалену цікавість до особи знаменитості.

Для Артема Пивоварова немає жодної загадки, хто ця дівчина, адже артист співає з нею дуетом. Фани, що прийшли на концерт знаменитості, були неабияк здивовані, коли під час концерту в Палаці спорту на сцену вийшла та сама Клавдія Петрівна й заспівала разом із господарем сцени.

Артем Пивоваров розповів про співпрацю з Klavdia Petrivna

Невдовзі вийшов кліп на композицію “Барабани”, де Пивоваров і Klavdia Petrivna знову співали дуетом, але артистка приховала обличчя головним убором, а тіло – під широким балахоном.

Спочатку Артем мав намір записати трек на слова Гео Шкурупія сольно, та коли познайомився з Клавдією Петрівною та переговорив із менеджерами, то змінив думку. До речі, Пивоваров заявив, що ті, хто думає, що продюсеркою співачки є колишня дружина Потапа Ірина Горова, не мають рації.

Артем Пивоваров розповів про співпрацю з Klavdia Petrivna

Насправді зірка має окремий лейбл Nebo Music. Klavdia Petrivna частенько відвідувала концерти старшого колеги, а коли почали працювати разом, то співпраця пішла на лад дуже швидко. Спочатку, як і всі, Артем почув пісні у виконанні дивної артистки та уявив собі образ. Насправді вона виявилася зовсім іншою. Особливо його вразило, що артистка “доросла не по роках”.

Пивоваров не став називати справжнє ім’я співачки, яка приховується за костюмом Klavdia Petrivna. Натомість правду, швидше за все, ми дізнаємося 30 та 31 серпня. Саме на ці дні призначено концерти артистки у Палаці спорту, квитки на які розкупили за лічені дні.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.