Камалію з Захуром весь час бачать разом: чи розлучилося подружжя насправді і як вони поділили майно та дітей

Камалія та Мохаммад Захур оголосили про розлучення. Але постійно зустрічаються та проводять час разом. То чи вони й справді вже не пара і як у такому разі поділили майно та дітей?

Мохаммад Захур нині мешкає у Лондоні разом із доньками-близнятками від Камалії. Та коли навідується до Києва, селиться у будинку колишньої дружини. Співачка, відвідуючи Англію, теж ночує в будинку екса. То чи розлучилися вони насправді?

Як Захур та Камалія поділили майно

Це питання обом поставили журналісти “Люкс ФМ” і ось що почули у відповідь. Мільярдер запевнив, “що у них прекрасні стосунки”. З приводу світлин, на яких Камалія перебувала з синцями на обличчі, Захур сказав, що він до цього не причетний і не знає, що це таке. Не виключив, що просто грим, але він не в курсі.

Як Захур та Камалія поділили майно

Камалія виявилася більш багатослівною. Зірка підтвердила, що вони з бізнесменом офіційно розлучені й мають відповідний документ:

“Ми були по шаріату одружені, по шаріату і розлучилися”.

Оскільки у пари є двоє доньок Арабелла та Мірабелла, яким уже 10 років, то колишні дружать і є зразковими батьками, підтримуючи цивілізовані відносини й завжди надаючи допомогу одне одному.

Як Захур та Камалія поділили майно

З приводу поділу майна співачка зауважила, що маєток під Києвом належить їхнім донькам, які нині навчаються у Великобританії, тож ділити нічого. Коли близнятка виростуть, матимуть нерухомість. Решту майна вони поки не ділили між собою.

Після розлучення Камалія отримувала пропозиції від інших чоловіків, але поки не готова до створення нової сім’ї. Їй потрібен час, щоб видихнути після 20-річного шлюбу. Взагалі знаменитості подобаються брюнети “зі східною ноткою”, зізналася артистка.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.