Марічка Падалко висловилася про свою куму Лідію Таран, яка переїхала за кордон: “Для мене це такий подвиг”

Відома українська журналістка Марічка Падалко висловилась про свою колегу та куму Лідію Таран. Знаменитість зізналась, як ставиться до її переїзду за кордон.

Марічка Падалко, відома українська журналістка та ведуча “ТСН”, на роботі знайшла не лише професійне призвання, але і надійних друзів. Однією з них стала Лідія Таран, яка навіть хрестила дитину своєї колеги.

Попри те, що нині зіркові подружки живуть далеко одна від одної, вони підтримують спілкування та завжди намагаються зустрітись, якщо з’являється така нагода. В одному з інтерв’ю Марічка Падалко висловилась про своє ставлення до куми Таран і її переїзду за кордон.

Падалко висловилась про Таран

Знаменитість у коментарі для журналістів “OBOZ.UA” зізналась, що пишається своєю подругою та кумою Лідією Таран. Марічка Падалко, філологиня за освітою, визнає – хоча сама і вивчила не одну мову, так і не змогла опанувати французьку.

Журналістка Марічка Падалко висловилась про свою куму Лідію Таран і її переїзд за кордон
Журналістка Марічка Падалко висловилась про свою куму Лідію Таран і її переїзд за кордон

А ось Лідія Таран за кордоном здобуває вищу освіту саме французькою мовою. Її колега зазначила, що вважає це справжнім подвигом і вмінням пересилити себе. На думку Марічки Падалко, у такому віці доволі складно вивчити нову мову, адже дітям і підліткам це дається набагато легше.

А ось на запитання журналістів про те, в якій країні планує жити її подруга, Марічка Падалко не відповіла. Вона зазначила, що часто майбутнє батьків залежить від їхніх дітей, а тому ймовірно зірка може залишитись у Франції, аби її донька здобула безкоштовну європейську освіту.

Журналістка Марічка Падалко висловилась про свою куму Лідію Таран і її переїзд за кордон
Журналістка Марічка Падалко висловилась про свою куму Лідію Таран і її переїзд за кордон

Втім, додала Марічка Падалко, вона не сумнівається в тому, що Лідія Таран часто буде приїжджати на Батьківщину – аби насолодитись рідними краєвидами, а також побачитись із друзями, сім’єю та близькими.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.