Тіна Кароль мріє про Євробачення, а Олена Тополя туди ні ногою: чому Альоша налаштована проти конкурсу?

Євробачення – це одна з найвідоміших музичних подій у Європі, і багато артистів мріють взяти у ньому участь, щоб представити свою країну на міжнародній арені. Втім дехто, побувавши там, змінює думку.

Наприклад, українська співачка Тіна Кароль не приховує своє бажання повернутися на сцену Євробачення. Натомість її колега Олена Тополя, більш відома як Альоша, має зовсім інше ставлення до цього конкурсу.

У своєму недавньому інтерв’ю на каналі “Слава+” Альоша відверто розповіла про свої переживання та досвід, пов’язаний з Євробаченням. Вона підкреслила, що участь у цьому конкурсі ніколи не була її мрією. У 2010 році співачка з Запоріжжя погодилася представляти Україну лише завдяки наполегливості свого продюсера та партнера Вадима Лисиці. Альоша зізналася, що вона навіть не уявляла, наскільки це велика відповідальність та дороге задоволення.

Співачка зазначила, що підготовка до Євробачення вимагає величезних моральних та фізичних зусиль і фінансових витрат.

Вона навіть озвучила суму, яку витратила на свій виступ: близько 400 тисяч доларів. При цьому вона зазначила, що окрім картини, надрукованій на принтері, від держави вона нічого не отримала. Інтерв’юер поцікавився, яким же чином вона змогла зібрати такі гроші й Олена сказала, що велику частину прийшлося займати. Стосовно того, яким же чином вона сплатила борг, співачка запевнила, що “велика компанія хороших людей” цей борг їй анулювала.

Втім у 2023 році виконавиця відвідала Євробачення знову, але не як учасниця, а як гостя. В неї був чудовий номер з піснею про події в Україні. Розповідаючи про це, Олена не приховувала сліз, знову й знову переживаючи потужні емоції від свого виступу.

Олена вважає, що за роки з 2010-го дуже змінилась, через що навіть вирішила залишити псевдонім Альоша в минулому й взяти своє справжнє ім’я та прізвище. Але стати учасницею конкурсу у неї зовсім немає бажання.

Альоша зробила свій вибір, спираючись на власний досвід і відчуття, і відверто поділилася своїми думками з публікою, що дозволяє краще зрозуміти її позицію.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.