Ілона Гвоздьова розповіла, чим і скільки заробляє зараз в Україні: корпоративи – основний хліб, але є й інше

Ілона Гвоздьова, відома українська танцівниця та хореографиня, нещодавно поділилася подробицями свого теперішнього заробітку в Україні. І, як з'ясувалось, це не лише танці.

Після численних виступів на телешоу та участі у різних проєктах, Ілона, з її слів, зуміла знайти нові способи для підтримки свого доходу та розвитку кар’єри. Вона зазначила, що “основний хліб танцівниці – це корпоративи”, але, як виявилося, вона має ще й інші джерела заробітку.

Корпоративи як основний дохід

В інтерв’ю “Радіо Люкс” Ілона Гвоздьова зазначає, що основним джерелом її доходу залишаються корпоративні виступи. Танцювальні номери на приватних заходах, весіллях, днях народження та корпоративних святах приносять стабільний хоча й не дуже, на її думку, високий дохід: від 10 до 20 тисяч гривень. Втім, вона відзначає, що корпоративи не тільки забезпечують фінансову стабільність, але й дозволяють залишатися у формі та підтримувати свою популярність серед широкої аудиторії. Останнім часом, зазначила артистка, популярність має послуга з постановки танців на весілля або випускний бал в навчальному закладі.

Нові горизонти

Проте, Ілона Гвоздьова не обмежується лише танцями. Танцівниця зізналася, що відкрила в собі ораторські здібності. Вона почала активно вести майстер-класи, тренінги та мотиваційні виступи. Ілона виявила, що вміння гарно висловлювати свої думки та ділитися досвідом дозволяють їй не тільки заробляти, але й надихати інших людей на досягнення успіху.

Ораторські виступи стали новим етапом у її кар’єрі. Ілона проводить тренінги з розвитку творчих здібностей, особистісного зростання та мотивації. Вона також активно виступає на різних форумах та конференціях, де ділиться своїм досвідом та натхненням з іншими.

Отже, Ілона є яскравим прикладом того, як талант та наполегливість можуть відкрити нові горизонти та забезпечити стабільний дохід у сучасних умовах.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.