Чоловік Маші Єфросиніної зізнався, що жінки готують йому борщ: скільки охочих нагодувати Тимура Хромаєва

Маша Єфросиніна надзвичайно здивувала шанувальників, коли на тлі чуток про розлучення пари раптово взяла інтерв'ю у свого благовірного Тимура Хромаєва. Говорили багато про що.

Коли під час бесіди подружжя настав момент підтверджувати чи спростовувати чутки, Маша Єфросиніна розповіла, що їхній син Сашко хоче бути поліцейським. Тимур Хромаєв у відповідь неабияк ошелешив дружину, зазначивши, що жінки готують йому борщ.

Уява блогерки тут же намалювала картинку, як до її чоловіка приходить купа осіб жіночої статі та стають до плити. Натомість усе виявилося дещо по-іншому. Маша в курсі, що благовірний мешкає разом із побратимами.

Маша Єфросиніна поцікавилася, які жінки готують Тимуру Хромаєву борщ

Тимур пояснив, що сусідка завжди готує їм борщ, ще й рибку смажить. Єфросиніна напружилася, поцікавившись, скільки років тій добрій жінці. І видихнула, дізнавшись, що близько 60. Домашній борщ чоловік дружині ніколи не показував, бо коли виходить на відеозв’язок, зазвичай видно, що варять із хлопцями якусь картопельку.

Маша Єфросиніна поцікавилася, які жінки готують Тимуру Хромаєву борщ

Коли блогерка поточнила, чи дійсно існує така сусідка, яка готує борщ її чоловіку, Хромаєв підправив, що вона не одна. Тобто новина про жінок із борщем виявилася не фейком, що гуляє соцмережами в Інтернеті, а чистою правдою.

Схоже, Єфросиніній подібна правда не дуже сподобалася, але Тимур відзначив, що багато людей не лише годують захисників борщем, але й надають їм свої будинки та квартири для ночівлі.

Маша Єфросиніна поцікавилася, які жінки готують Тимуру Хромаєву борщ

Є й такі, що шкарпетки в’яжуть для військових. У них Тимур навіть додому приїжджав і всю зиму носив для тепла. Маша поцікавилася, хто зробив такий подарунок. Хромаєв сказав, що та ж сусідка, яка борщу принесла. Взагалі багато місцевих долучаються до облаштування побуту захисників. Але є й такі, яким абсолютно байдуже до військових.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.