Після розлучення Євгенія Власова довгий час була самотня. Чи змінилося життя співачки: “Молюся за коханого”

Євгенія Власова будувала вдалу сольну кар'єру, та на заваді стали проблеми зі здоров'ям та розлучення з чоловіком-продюсером. Чи знайшла нині співачка собі пару до душі?

Євгенія Власова зізналася, що після невдалого заміжжя з Дмитром Костюком уже півтора десятиліття не підпускала до себе жодного чоловіка. Весь цей час знаменитість присвятила трансформації себе.

Євгенія Власова розповіла про нове кохання

Тож тепер усвідомила – їй не потрібен партнер, який задовольнятиме її матеріальні потреби. Вона шукатиме чоловіка до душі. Їй не потрібно, щоб її рятували чи лікували душевні травми. Власова воліє отримати від обранця виключно любов:

“Я молюся за свого коханого, котрого ще не зустріла”.

Про свої душевні перипетії Власова розповіла Славі Дьоміну. Євгенія певна, що десь на планеті існує саме такий чоловік, який їй потрібен. Не для того, щоб носити важкі сумки, а щоб створити довкола “світлий простір”.

Євгенія Власова розповіла про нове кохання

Аналізуючи своє життя з висоти 46 років, зірка раптом усвідомила, що ніколи не кохала по-справжньому. Навіть у попередніх стосунках із Дмитром, від яких на світ з’явилася донька співачки, Женя так і не відчула стану закоханості.

У шлюбі зі співпродюсером “ВІА Гри” Власова зазнала пристрасті, переживань, боязні залишитися одною. От тільки коханням ті невротичні стосунки назвати тепер не може. Нині жінка має духовну опору, тому їй для щастя потрібен зовсім інший чоловік.

Євгенія Власова розповіла про нове кохання

З Дмитром Костюком Женя прожила у шлюбі 4 роки. 2004-го подружжя стало батьками доньки Ніни, а вже у 2008 році оформили розлучення. Чоловік через деякий час пропонував розпочати все з чистого аркуша – поселитися у новому будинку й спробувати примиритися. Але Власова на це не пристала.

Довгий час про Костюка не було ні слуху ні духу. А коли Ніні минуло 14 років, татусь раптово згадав про донечку й став надсилати аліменти. Але зустрітися з рідною кровинкою так і не спромігся.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.