Аніта Луценко заявила, що вона безхатченко: чи планує зіркова тренерка повернутися в Україну з-за кордону

Життя Аніти Луценко – це приклад того, як важливо слідувати своїм мріям, не боятися змінювати плани. Хоча мрія про власний будинок в Україні так і не здійснилася, вона будує свою кар'єру за кордоном.

Аніта Луценко, відома українська фітнес-тренерка та телеведуча, завжди ділилася своїм життям і планами з шанувальниками. Однак останні новини від неї стали справжньою несподіванкою. Виявилося, що Луценко більше не планує повертатися в Україну, а її мрія про власний будинок так і залишилася нереалізованою.

Життя за кордоном

Останнім часом Аніта все більше часу проводить за кордоном, а саме у Великій Британії. Там живе та навчається у державній школі її донька Мія, а нещодавно до них приїхала мама Аніти.

Сама тренерка активно займається фітнесом, проводить тренування та майстер-класи в різних країнах.

“Ще 12 років тому я вирішила, що моя мрія — це мати можливість працювати незалежно від місця перебування. І я продовжуватиму свій шлях саме віддаленого розвитку”,- поділилась Луценко.

Отже, жінка вже тривалий час живе поза межами України й, здається, пристосувалася до нового життя. Вона часто ділиться фотографіями та відео зі своїх подорожей, показуючи, як насолоджується життям у різних куточках світу.

Плани на майбутнє

Нещодавно Аніта Луценко відкрито заявила, що не планує повертатися в Україну в найближчому майбутньому. За її словами, життя за кордоном надає їй та її донці більше можливостей для особистого і професійного розвитку. Вона підкреслила, що це рішення не було легким, але вона відчуває, що так буде краще для неї та її сім’ї.

Реакція шанувальників

Шанувальники Аніти Луценко по-різному відреагували на її рішення. Багато хто підтримав її, зрозумівши, що кожна людина має право вибирати найкращий шлях для себе і своєї родини. Інші ж висловили сум, що більше не зможуть бачити її так часто в Україні та на місцевих заходах.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.