37-річний Дмитро Ступка розкрив враження про американське життя й заробітки: “Ціни тут далеко не наші”

Дмитро Ступка третій рік поспіль мешкає в Америці. Там устиг розлучитися з дружиною та знайти нове кохання. А от із заробітками в нащадка театральної династії досі виникають труднощі.

Дмитро Ступка дав розлоге інтерв’ю oboz.ua, в якому, зокрема, поділився деталями життя за океаном удалині від батьківщини. За словами актора, до шалених цін він досі не може звикнути.

Намагається не переводити цінники з доларів у гривні, бо так можна з’їхати з глузду. Де не повернешся, треба за щось платити. Паркування, страхування, продукти, бензин тощо – все це потребує постійної оплати.

Американське життя Дмитра Ступки

Можливо б, якби Ступка мав постійну роботу, то було б трохи легше керувати витратами, але доводиться задовольнятися нерегулярними підробітками. Щоб знайти високооплачувану посаду, треба вільно володіти англійською та мати диплом американського навчального закладу.

Дмитру ж приходиться підпрацьовувати ведучим, зніматися в невеликих епізодах та рекламних роликах. Намагається трішки підзаробляти на перепродажі товарів. Купує якісь товари, потім перепродає їх через Інтернет. Усе це дуже й дуже складно, підсумував українець.

Американське життя Дмитра Ступки

Щоб придбати звичайний продуктовий набір – крупи, овочі, ковбаску – треба викласти мінімум 100 доларів. Лише буханець хліба коштує 5 баксів. На думку Дмитра, 100 доларів – це приблизно як 100 гривень в Україні. Так, давненько знаменитий чоловік не відвідував київський супермаркет… Зі сотнею гривень там нині робити нічого.

Доводиться Ступці сплачувати й оренду за житло, оскільки придбати власне поки нереально. Особливо кусаються ціни в Каліфорнії, де перебуває нащадок Богдана Ступки. Скажімо, у Техасі та Флориді вони трішки нижчі.

Зазвичай американці сплачують 5-10% вартості квартири чи будинку, а решту грошей сплачують протягом 30 років. Можливо, й Ступці колись поталанить перебратися в особисту оселю. Тим паче, що зібрався одружуватися з українською співачкою.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.