Де зараз співачка Алла Кудлай: колись заробляла купу грошей, а зараз навіть соромиться назвати розмір пенсії

Алла Кудлай, легендарна українська співачка, яка свого часу підкорювала сцени та стадіони своїм чарівним голосом, тепер живе зовсім іншим життям.

Вона була неймовірно популярною за часів Радянського Союзу, і її пісні, зокрема “Красива жінка незаміжня”, стали справжніми хітами, що об’єднували мільйони шанувальників.

Недооцінений талант

У нещодавньому інтерв’ю на каналі Rostyslove Production Кудлай відверто розповіла про те, як живе зараз. Попри те, що творчий шлях був сповнений успіху та популярності, нині співачка зізнається, що її пенсія настільки мізерна, що вона навіть соромиться назвати її розмір.

Як зараз живе співачка Алла Кудлай. Інтерв’ю на каналі Rostyslove Production

Розкриваючи подробиці своєї фінансової історії, Алла Кудлай зізналася, що офіційні заробітки в Радянському Союзі були, м’яко кажучи, досить скромними. За будь-який концерт не залежно від кількості народу, їй та іншим артистам платили 12 рублів 50 копійок. Тому доводилося давати від 4 до 7 концертів на день. То був тяжкий труд за ради того, щоб просто підтримувати себе та свої родини.

Згадала співачка й про те, як з нею розплачувалися за концерти у селах Голови колгоспів бартером: в автобус, який вивозив артистів завантажували по 5-6 поросят.

Після того, як Україна стала незалежною державою, виконавиця сподівалась, що така ситуація зміниться. Особливо коли до верховної ради приходили працювати її колеги, але то було марно. Основний дохід їй приносили виступи за кордоном, де багаті емігранти неформально підтримували її фінансово, розуміючи, що такий талант є недооціненим на батьківщині.

“Вони запрошували мене у кімнату, де цього не міг бачити спостерігач, який був закріпленим за артистами, і просто клали у сумку купу доларів”,- пригадує пані Алла.

В ті часи вона могла заробляти великі суми, однак ці гроші не враховувалися офіційно, що вплинуло на розмір її пенсії сьогодні.

Сьогодні Алла Кудлай живе скромно у Києві разом із сином. Відомо, що вона зустрічалась з генералом з росії, але зараз цей зв’язок жінка розірвала.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.