Костянтин Грубич розповів про непрості стосунки з Данилко: чому Андрій плакав та просив у нього вибачення

Костянтин Грубич, відомий український телеведучий, нещодавно дав інтерв'ю, в якому розповів про свої складні стосунки з артистом Андрієм Данилком, відомим за образом Вєрки Сердючки.

Їхні відносини пройшли через низку випробувань, які згодом не змогли зруйнувати дружбу двох творчих особистостей та земляків, що родом з Полтави.

Костянтин Грубич розповів про непрості стосунки з Андрієм Данилко в інтерв’ю на каналі Слава+

Однією з найбільш болісних і водночас значущих подій у їхніх стосунках стала трагедія, яка трапилася у житті Костянтина. Його 17-річна донька Оля 10 років тому загинула в автокатастрофі, що стало великим ударом для всієї родини Грубича. У цей важкий період Андрій Данилко несподівано проявив себе з іншого боку.

До трагічної події, Грубич запросив Данилка стати хрещеним батьком його доньки Олі. Однак, Андрій тоді не зміг цього зробити через зайнятість. Проте після загибелі Олі, Андрій зателефонував Костянтину. У телефонній розмові він плакав і просив вибачення. Костянтин тоді спитав, за що він вибачається, на що Данилко відповів: “Не знаю”. Втім Костянтин вважає, що причиною була саме та стара історія. Хоча він зауважив, що ще при житті доньки Андрій завжди цікавився дівчиною і часто питав: “Як там моя Оля?”

Це був дуже емоційний момент для обох, який допоміг їм знову знайти спільну мову і зблизитися.

Грубич зазначив, що зараз їхні стосунки теплі та дружні. Вони не бачаться, але постійно переписуються у телефоні. Костянтин щороку вітає Андрія з Днем народження, попри те, що Данилко, зі слів Грубича, можливо, навіть не знає дати його народження.

“Я знаю, що поки ми живі, він і я, у нас теплі стосунки й цього достатньо”,- резюмує Костянтин.

Ця історія показує, наскільки важливі прощення та емпатія у відносинах між людьми. Важкі часи можуть як зруйнувати, так і зміцнити дружбу. У випадку Грубича та Данилка, вони змогли подолати свої розбіжності й тепер підтримують один одного, навіть на відстані.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.