Розлучений Дмитро Ступка передумав одружуватися зі співачкою за океаном: “У нас все добре – живемо разом”

Дмитро Ступка поїхав до Америки з законною дружиною та донькою. Та там оформив розлучення і знайшов собі інше кохання. Як розвивався роман актора зі співачкою Юлією?

Дмитро Ступка ніяк не натішиться своїм новим коханням. Обраницею актора за океаном стала співачка Юлія Барабанова. Про те, що розлучений актор закохався, широкий загал дізнався на початку 2023 року.

Згодом Дмитро розповів, що побачив Юлію у спільних знайомих на Великдень. Юліна прабабуся назвала подібний факт Божою милістю.

Історія кохання Дмитра Ступки з Юлією Барабановою

Якийсь час після розлучення Ступка мешкав у Маямі. До Лос-Анджелесу навідувався, щоб відвідати доньку. Знайома акторка Мирослава Філіпович запросила Дмитра до цього міста, щоб гуртом відзначити Великдень, пообіцявши шашлик.

Історія кохання Дмитра Ступки з Юлією Барабановою

Коли чоловік приїхав і побачив блакитнооку красуню, відразу ж втратив голову. Поїли паску, побилися яйцями. Дмитро запросив Юлію до себе в гості в Маямі. Дівчина приїхала. Вони чудово провели час.

Історія кохання Дмитра Ступки з Юлією Барабановою

Коли ж розпрощалися, Ступка подумав, що дві його найближчі людини – кохана та донька – мешкають у Лос-Анджелесі. Тому його більше нічого не тримало в Маямі. Він сів на автівку й 3 доби не вилазив з-за керма.

Нині голубки мешкають разом у Лос-Анджелесі, розповів актор oboz.ua. У Дмитра є донька Богдана від попередніх стосунків із Поліною Логуновою. Юлія має двох синів від іншого шлюбу. Старшому Максиму вже 18 років. Він серйозно займається великим тенісом. Марку всього 3 рочки.

Раніше Дмитро обіцяв зіграти весілля на Маямі. Тепер дійшов висновку, що треба спочатку організувати фінансову стабільність родини. А коли міцно стануть на ноги, тоді вже гучно відгуляють.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.