Григорій Решетнік сподівається, що після 3 синів Христина народить ще й дівчинку: “Або разом, або ніяк”

Ведучий Григорій Решетнік та його дружина Христина вже мають трійко синів. Тим часом подружжя не перестає мріяти про донечку. Коли ж у родині врешті з'явиться поповнення?

Подружжя Решетніків уже 16 років разом, 14 з яких перебувають у законному шлюбі. За цей час Григорій з Христиною спромоглися стати батьками трьох синів. Звісно, хотілося б, щоб в оселі була ще й дівчинка з бантиками, кісками та лялечками.

Христина Решетнік розповіла “Люкс ФМ”, що після пологів зіткнулася з чималими побутовими викликами, з якими породіллі було дуже складно впоратися самотужки. Це було серйозним та неочікуваним викликом для подружжя.

Григорій та Христина Решетніки після 3 синів запланували донечку

Молода матуся повністю перемикнулася на дітей, але згодом втямила, що треба поводитися дещо по-іншому, не позбавляючи уваги й главу родини. Тож разом дійшли до спільного знаменника, вирішивши, як будуть далі жити й розвиватися.

Найголовніше у шлюбі, вважають Решетніки, це підтримувати одне одного і якомога частіше розмовляти. Бо багато пар, проживши пліч-о-пліч багато років, замикаються у собі й в підсумку згодом це призводить до розставання.

Григорій та Христина Решетніки після 3 синів запланували донечку

Важливо також бути поряд. Глава родини взяв на себе обов’язки відстежувати всі новини. Тож Христина спокійна – Гриша в потрібний момент дасть команду спускатися, якщо щось летітиме в їхній бік.

Готувати ведучий не любить. Це для нього складно. А з посудом порається залюбки. Та коли чоловік відпускає Христину до подружок, а сини кажуть, що татова каша й бутерброди смачніші, ніж мамині, це для Григорія дуже приємно.

Григорій та Христина Решетніки після 3 синів запланували донечку

Також вони разом прибирають, миють, готуються до зустрічі гостей. Пара вважає, що треба “бути разом або ніяк”. Григорій навіть після трьох синів мріє ще й про донечку. Знайомі запитують, коли вона з’явиться у Решетніків.

На це Гриша й Христя завжди відповідають: після перемоги, сподіваючись, що це трапиться якнайшвидше. Подружжя вже й ім’я для четвертої дитини придумало. Назвуть Вікторією. Тож чекаємо на новину про поповнення.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.