Колишні Джеджули Дімопулос та Леус влаштовують особисте життя: шоумен продовжує суди за опіку над донькою

Життя не стоїть на місці. Санта Дімопулос після стосунків з Андрієм Джеджулою встигла вийти заміж і розлучитися. Юлія Леус знайшла нове кохання. Та суди за дітей тривають.

Здається, до Санти Дімопулос в Андрія Джеджули більше не виникає претензій. Вони довго сварилися за сина після розставання. Згодом шоумен ображався, що колишня вивезла Даніеля за кордон, не спитавши дозволу в батька.

Та коли на різдвяні свята підліток сам прибув до Києва й зупинився у батьківській оселі, серце Джеджули розтануло, і він забув про всі негаразди, які до цього виникали з Сантою.

Андрій Джеджула з Сантою Дімопулос порозумівся за сина

З Леус ситуація кардинально протилежна. Юлія також вивезла за кордон їхню спільну доньку, не спитавши дозволу в Андрія. Суди за опіку над маленькою Адель між батьками тривають і досі.

Андрій Джеджула продовжує судитися з Юлією Леус за доньку

Джеджула дуже незадоволений рішенням апеляційного суду, який дозволив батьку всього декілька годин на тиждень спілкуватися з донечкою телефоном. До цього чоловік довго оббивав пороги українського та польського Мін’юсту, щоб узагалі з’ясувати адресу, за якою мешкає його дитина. Шоумен поскаржився “Люкс ФМ”:

“З мамою моєї доньки не спілкуємося абсолютно. Я телефоную в час, відведений судом, поки що. Юлія Анатоліївна вважає, що це приватна власність. Я так не вважаю”.

Апеляція не влаштовує татуся, тож він збирається виборювати право бачитися з Адель і проводити з нею більше часу. Рішення опікунської ради прийнято на користь Джеджули, тож 2 дні на тиждень – це не те, на що розраховував чоловік:

“Погодитися з рішенням апеляційного суду, коли мені присудили вісім годин на весь тиждень, не можу”.

Тим часом Юлія часу дарма не гає та знайшла собі нове кохання. З 28-річним Віталієм Головацьким блогерка познайомилася торік улітку. Леус довгий час приховувала від загалу ім’я свого залицяльника. Та врешті назвала ім’я і показала свого обранця.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.