Алла Кудлай зізналася в ніжних почуттях до Зіброва аби допекти його дружині Марині: “Я обожнюю Пашку!”

В артистичному середовищі всі один одного знають і постійно перетинаються. Так, Алла Кудлай є хрещеною мамою Насті Каменських, а з Павлом Зібровим у співачки ледь не трапився роман.

Павло Зібров

Алла Кудлай та Павло Зібров знайомі багато років. Вони не лише регулярно під час концертів зустрічаються за лаштунками. А навіть частенько працювали над дуетами, тому ледь не зріднилися.

Алла Кудлай пригадала співпрацю з Павлом Зібровим

Народна артистка може собі дозволити дуже фамільярно відгукнутися про колегу по співочому цеху:

“Ой, Пашка! Я обожнюю Пашку! Такий позитивний, оптиміст”.

Про Зіброва в Алли Петрівни залишилися тільки приємні спогади. Чоловік завжди вітав співачку з днем народження. Був і залишається дуже позитивним, порядним, щедрим. Вони так близько дружили, що, напевно, дружина Марина відчувала ревнощі. Хоча пані Алла в цьому не впевнена. Вважає, що треба найперше запитати про це у самої жінки:

“Ревнувала? Та звідки ж я знаю? У неї запитайте…”

Віталій Білоножко

Багато свого часу довелося гастролювати Аллі Кудлай і з Віталієм Білоножком. Повірити в те, що цієї людини з глибоким гумором уже немає серед нас, знаменитість і досі не може. Хоча й була на похороні артиста.

Алла Кудлай пригадала співпрацю з Віталієм Білоножком

Вони часто передзвонювалися. Алла Петрівна радила колезі написати книжку спогадів про концертну діяльність, адже за роки траплялося всякого. Та, як бачимо, цей задум артист не встиг втілити в життя.

Пригадуючи спільну концертну діяльність, Кудлай розповіла кумедний випадок, коли у колгоспі артистам виділили кілька тушок свиней. Вони їх запхали у свій невеличкий автобус. Ледве довезли.

З превеликими труднощами Віталій зі звукорежисером завантажили тушку у ліфт. Коли Світлана вийшла на сходовий майданчик, щоб зустріти чоловіка, то найперше побачила у дверях свинячу пику, то дуже сильно налякалася.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.