Олена Кравець висловилася про “Квартал-95” і своє рішення піти зі сцени: “Перестало бути про розваги”

Відома українська акторка, яка 20 років сяяла на сцені "Кварталу 95", Олена Кравець вирішила піти зі сцени та покинула навіть власне шоу "Тихий вечір". Артистка зізнається, що втомилася від сцени.

Олена Кравець – відома українська акторка та телеведуча. Жінка прославилася завдяки участі в шоу “Квартал 95”. Там Кравець працювала від самого заснування студії і асоціювалася саме з “Кварталом”. Втім, у 2022 році Олена вирішила покинути роботу у студії “Квартал 95”. Тоді акторка зізналася, що хоче йти вперед і зайнятися своєю сольною кар’єрою на телебаченні. Також Кравець зазначала, що хоче приділити більше уваги своєму здоров’ю.

Олена Кравець з Кварталу-95 повідомила, що збирається переїхати з дітьми до села
Олена Кравець розповіла про своє рішення піти зі сцени

Після завершення кар’єри у “Кварталі” на телеканалі “Дім” стартувало власне шоу Олени Кравець “Тихий вечір”. Втім, це шоу закрилося вже через рік свого існування, адже навколо нього було багато хейту.

Нещодавно Олена Кравець дала відверте інтерв’ю на YouTube-каналі “Розмова”, де висловилася про “Квартал 95”, а також про своє рішення піти зі сцени.

Так, Кравець зізналася, що пішла з “Кварталу”, бо хотіла чогось більшого.

Мені завжди хотілося ще щось. Іноді була така хибна думка, що якби було менше роботи, я робила б ще щось

, – зізналася Кравець.

Олена Кравець розповіла про своє рішення піти зі сцени
Олена Кравець розповіла про своє рішення піти зі сцени

Мені здається, що я внутрішню перестала бути “про розваги”. Я зрозуміла, що мені потрібно було сказати хлопцям, що мені треба взяти паузу

, – пригадала Олена.

Зараз Олена Кравець не має роботи ні у “Кварталі”, ні на телебаченні вцілому. Акторка зізнається, що зараз вона шукає себе і ще не знає, чим буде в подальшому займатися.

Це перегорнута сторінка. Я зараз як підліток шукаю себе. Я дуже хочу акторської гри, хочу образів, персонажів, дубляжа, читань. Хочу іноді не бути Оленою Кравець.. Хочу іноді бути ким завгодно

, – зізналася Олена.

Варто відзначити, що поки Олена Кравець не має роботи на телебаченні, вона пробує себе в інших сферах. Так, акторка почала вести власний YouTube-канал, де веде подкасти з власною донькою. Крім того, Кравець створила власний курс по голосу для всіх тих, хто мріє бути актором дубляжу, чи спікером.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.