“Я не хочу літаків та яхти”: останнє інтерв’ю Кузьми Скрябіна про сенс свого життя та жагу до багатства

Кузьма Скрябін – легенда української рок-музики, чиє ім'я стало символом відвертості, чесності та простоти. Він був людиною, яка завжди говорила те, що думала.

Його слова часто були різкими, але завжди правдивими. Він не боявся критикувати недоліки суспільства та влади, відстоював свої принципи й не йшов на компроміси з власною совістю. Це робило його не лише талановитим музикантом, але й справжнім лідером думок, на якого рівнялися тисячі людей.

Багато хто й досі із сумом згадує цю непересічну особистість, бачучи в ньому не лише талановитого музиканта, але й людину, яка своїм життям проповідувала справжні цінності. Дехто навіть сприймає його як провидця та оракула, що зумів передбачити багато важливих подій. Чи був він таким насправді, важко сказати, але одне можна стверджувати точно: Кузьма Скрябін не ставив багатство на перше місце. У своєму останньому інтерв’ю він розповів про сенс свого життя та ставлення до матеріальних благ, і ці слова залишаються актуальними до сьогодні.

Сенс життя і ставлення до багатства

У своєму останньому інтерв’ю він говорив, що матеріальні блага ніколи не були для нього пріоритетом.

“Я не хочу літаків та яхти”, – сказав він, пояснюючи, що справжнє щастя знаходиться зовсім не в багатстві.

Він пояснив, що близько 36-37 років зрозумів, що є реальним щастям: це коли “руки, ноги цілі. Коли мама й тато живі, коли є дах над головою”, а донька успішно навчається в школі. Для нього важливішими були родина, друзі та можливість займатися тим, що він дійсно любить – музикою.

Кузьма Скрябін про сенс життя та жагу до багатства в останньому інтерв’ю. Скриншот фото з Мережі

Спогади про Кузьму

Сьогодні, згадуючи Кузьму, багато хто відзначає його простоту та людяність. Він був зіркою, але не прагнув жити як зірка. Його не цікавили розкішні автомобілі чи дорогі будинки. Натомість він вкладав свої зусилля та енергію у творчість, створюючи музику, яка знаходила відгук у серцях простих людей. Саме за це його любили та поважали – за те, що він залишався справжнім, без жодної маски чи фальші.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.