“У нас італійська сім’я”: Тоня Матвієнка розповіла про сварки з побиттям посуду з Арсеном Мірзояном

Українські артисти Тоня Матвієнко й Арсен Мірзоян не приховують, що їхнє сімейне життя сповнене емоцій та пристрастей. Співачка поділилася цікавими деталями про те, як вони вирішують конфлікти.

Антоніна навіть порівняла свою родину з італійською сім’єю.

“У нас італійська сім’я”, – сміється Тоня, описуючи їхні сварки. Вона розповіла, що конфлікти часто бувають досить гучними та емоційними. Вона зізналася, що іноді вони доходять до того, що можуть розбити посуд. Проте, за її словами, такі емоційні сплески не є ознакою серйозних проблем, а скоріше способом виразити свої почуття та зняти напругу.

Любов і повага

Тоня підкреслила, що попри всі сварки та конфлікти, між ними з Арсеном є глибока любов і взаємна повага. Вона зазначила, що їхня емоційність і здатність швидко миритися після сварок — це одна з сильних сторін їхньої родини.

На питання інтерв’юера з “Люкс ФМ”, чи бувало таке, що їй здавалося, нібито чоловік від неї віддалився, співачка зізналася, що таке вона відчувала після втрати мами. Втім вона одразу додала:

“Ми з Арсеном 12 років, але я точно знаю, що любов у нас ще є”.

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки зі своїм чоловіком. Скриншот фото з Мережі

Комунікація як ключ до успіху

Арсен Мірзоян також якось в інтерв’ю ділився своїми думками щодо їхніх сімейних відносин. Він наголосив, що важливо вміти слухати один одного і знаходити компроміси. Чоловік вважає, що немає нічого страшного в тому, щоб висловлювати свої емоції. Головне — це вміти говорити один з одним і знаходити спільну мову.

Сімейне життя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна може слугувати прикладом для багатьох пар, які постають перед труднощами у відносинах. Їхній досвід показує, що навіть найгучніші сварки можуть стати основою для зміцнення відносин, якщо вміти правильно їх вирішувати.

Життя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна — це зразок того, як емоційність і пристрасті можуть співіснувати з любов’ю та повагою. Їхня “італійська сім’я” нагадує, що справжні почуття не завжди бувають спокійними, але вони завжди є основою для міцних і щасливих відносин.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.