Складно із сильними світу: Руслан Сенічкін розкрив, чому свого часу Віктор Янукович влаштував йому істерику

Відомий український телеведучий Руслан Сенічкін нещодавно поділився курйозною історією зі свого минулого, яка сталася під час його спілкування з експрезидентом України Віктором Януковичем.

Цей випадок не лише викликав усмішку у багатьох українців, але й наголосив на важливості комунікації між представниками різних сфер діяльності.

Суть конфлікту

Руслан Сенічкін, відомий своїм професіоналізмом і вмінням знаходити спільну мову з різними гостями студії, розповів про свою зустріч з Віктором Януковичем під час одного з інтерв’ю. За його словами, ситуація виникла на етапі  його кар’єри, коли він був не згоден із політикою керівництва телеканалу “Інтер”, де він працював журналістом та ведучим ТСН.

“Нас возили в Межигір’я у закритому бусику, для того, щоб ми не побачили володіння цілком. Янукович викидував мікрофон, тому що таймінг і тому, що йому не сподобалося, що його 40-хвилинне інтерв’ю порізали”,- розповідає Руслан.

Під час інтерв’ю Віктор Янукович, як завжди, намагався детально викласти свою думку з кожного питання. Однак, ефірний час, відведений для програми, був обмеженим, що викликало певні труднощі для ведучого. Руслан спробував ввічливо пояснити експрезиденту, що їм необхідно дотримуватися регламенту, але його спроби не мали успіху. Журналіст кілька разів намагався підказати Віктору Федоровичу, що потрібно завершувати відповідь, бо ефірний час обмежений. Але він, здається, просто не розумів, про що йдеться.

Янукович не хотів і чути пояснення журналіста, що вся програма розрахована на 40 хвилин, а просто волав: “Ви мене порізали і мені це не подобається!”

Руслан Сенічкін не зміг пояснити Януковичу, що таке таймінг. Скриншот фото з Мережі

Для того, щоб не брати участі в виборах президента Сенічкін звільнився з каналу:

“30 грудня 2009 року був мій останній ефір”,- додав Руслан.

Історія Руслана Сенічкіна з Віктором Януковичем залишиться в пам’яті багатьох як приклад курйозного і водночас повчального моменту з життя української тележурналістики.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.