Євген Синельников запросив Андрія Данилка в рідну Полтаву: чи впізнав артист друзів і родичів через 30 років

Євген Синельников укупі з Євгеном Філатовим створили проєкт "Як звучить світ… Україна". Коли знімали у Полтаві, Андрій Данилко не стримався і теж приїхав, щоб його місто "показали правильно".

Режисер Євген Синельников та ведучий Євген Філатов подорожують містами України в рамках музичного тревел-шоу “Як звучить світ… Україна”. Коли знімали рідне місто Вєрки Сердючки, запропонували Данилку взяти участь у проєкті.

Андрій спочатку відмовився, посилаючись на зайнятість, та врешті приїхав, щоб проконтролювати процес і показати Полтаву у правильному звучанні. Не обійшлося без звуків кобзи та баяну та інших характерних для обласного центру ноток.

Євген Синельников запросив Андрія Данилка до Полтави

Отак без підготовки й приступили до знімань. Вже на місці Андрій пояснив: відчув таку ностальгію за рідним містом, що не міг пропустити нагоду пройтися знайомими з дитинства вуличками.

Євген Синельников запросив Андрія Данилка до Полтави

А ще Данилко вирішив проконтролювати процес, щоб звучання й справді було саме таким, як відчуває він, а не приїжджа з Києва знімальна група. Євгену участь Андрія дуже сподобалася, адже артист додав шарму й гумору в остаточний результат.

Євген Синельников запросив Андрія Данилка до Полтави

Історія Вєрки Сердючки плавно вписалася у відеоряд. Полтавець пригадав родичів та друзів, яких іноді й впізнати вже не може, бо давно не бачилися. Адже відтоді, як покинув рідні пенати, минуло 30 років.

Данилко й не здогадувався, що момент знімань розпочався, щойно йому начепили петличку з мікрофоном. Спочатку поводився як справжня суперзірка. Та згодом захопився так, що коли вже все було знято, ще продовжував щось пригадувати та награвати.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.