“Колись я потрапила у пастку”: Євгенія Власова відверто розповіла про романи з політиками та олігархами

Виявляється, багато хто з зірок шоу-бізнесу стикається з історіями, схожими на ту, про яку розповіла в інтерв'ю відома співачка Євгенія Власова.

Історія знає безліч прикладів, коли сильні цього світу – політики та олігархи – використовують свої гроші та владу для задоволення власних бажань. Зірки естради та актриси часто опиняються в епіцентрі таких інтриг, стаючи мішенями для впливових осіб. Відома українська співачка Євгенія Власова поділилася в інтерв’ю каналу “Люкс ФМ” своєю історією, яка проливає світло на ці темні сторони шоу-бізнесу.

Євгенія Власова дала інтерв’ю каналу Люкс ФМ. Скриншот фото з Мережі

Співачка розповіла про один із таких моментів своєї кар’єри, коли вона давала концерт на розкішному кораблі. Євгенія каже, що завжди намагалася бути осторонь усіляких романів та особистих стосунків з можновладцями та багатіями, тому що “знала, чим це попахує”, але одного разу майже “попала у пастку”, коли її хороший знайомий запропонував виступити, як він, сказав на весіллі. Зі слів Євгенії, вона отримала дуже великий гонорар і тому, коли побачила, що на борту перебуватимуть лише три високопосадовці найвищого рангу, а ні якого весілля не буде, відмовлятися було пізно.

“Коли я це зрозуміла, я була шокована”, – розповідає виконавиця.

Вона додала, що їй вдалося виступити та поїхати безнапасно звідти, але “серйозні пригоди все ж таки пережити довелось”.

І хоча жінка не уточнила, які саме відбувалися “пригоди”, та з її тону було зрозуміло, що вони їй не прийшлися до вподоби.

Відмова від компромісів

Євгенія наголосила, що її кар’єра будувалася виключно на таланті та праці, а не на компромісах із впливовими людьми. Судячи з її розповіді, свобода та гідність для неї завжди були важливішими за будь-які преференції.

Історія Євгенії Власової нагадує нам, що навіть у світі шоу-бізнесу, де влада і гроші часто диктують правила, можна залишатися вірним своїм принципам. Її приклад показує, що справжній талант і сила духу завжди знайдуть шлях до успіху, попри спроби впливових осіб використати його для своїх втіх.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.