“Лисий з Кварталу” Євген Кошовий зізнався, що донька Варвара насипала проблем їм з дружиною: криза в родині

Євген Кошовий, розповідаючи про свою сім'ю, відзначив, що не має проблем із дружиною Ксенією та меншою донькою Сімою. А от 16-річна Варвара змушує всіх нервувати.

Євген Кошовий живе у шлюбі з Ксенією 16 років поспіль. За цей час подружжя нажило двох доньок – Варвару та Сіму. А ще навчилися дослухатися одне до одного й намагатися вирішувати всі непорозуміння без скандалів.

З кризою 3 та 7 років пара не стикалася. Звісно, час від часу траплялися сварки. Та Лисий ставиться до цього по-філософськи: “якщо мовчатиме, як дізнаєшся, чого вона хоче?” Особливо часто це траплялося під час вагітності Ксюші. З роками обоє навчилися толерантного розв’язання всіх проблемних питань.

Євген Кошовий розповів про проблеми у вихованні старшої доньки Варвари

Варя з дитинства страждала на зіркову хворобу. Могла обурюватися, що якийсь хлопчик наступив на ногу “доньці самого Євгена Кошового”. На що тато завжди вимагав “прикрити рот”.

Євген вважає, що старша донька не виросла мажоркою, хоча іноді 16-річна дівчина висуває цілу купу “я хочу”. У таких випадках тато дає настанову Варі зупинитися. Доводиться з багатьох “хочу” залишати щось одне.

Євген Кошовий розповів про проблеми у вихованні старшої доньки Варвари
Євген Кошовий розповів про проблеми у вихованні старшої доньки Варвари

З приводу майбутнього навчання дівчини тато не заперечує, щоб Варя стала співачкою та акторкою, як вона мріє. Тож нині Кошова вивчає польську мову. Євген не пояснив, навіщо, але й так зрозуміло, де планує здобувати вищу освіту його донька.

Перехідний вік пройшов для родини дуже складно. Останні 2 роки стосунки з мамою й татом були на межі. Скандали вряди-годи набирали вселенського масштабу. У ТікТоці Варя викладала відео під російськомовні треки, що викликало скандал. Євген провів бесіду з донькою-підлітком.

Євген Кошовий розповів про проблеми у вихованні старшої доньки Варвари

Батько не приховує, що з Варею йому важко порозумітися. Дівчина доволі характерна, а щось заборонене її навпаки приваблює. Тато вчить доньку спочатку думати про наслідки, а вже потім щось робити.

Нинішнє дитинство Кошовий не вважає щасливим, адже дітям доводиться ховатися у бомбосховищах і весь час чути погані новини. Але батьки докладають максимум зусиль, щоб їхні доньки все-таки почувалися радісно.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.