Чи вибачив Сергій Жадан зраду Христині Соловій? Співачка відзначила: “Приходить у твоє життя і щось дає”

Ініціатором стосунків став Сергій Жадан, а Христина Соловій просто приймала його залицяння. Розставання знаменитостей було дуже болісним. Чи спілкуються нині колишні закохані?

В якийсь момент Христина Соловій сама повірила, що покохала Сергія Жадана. Разом вони зробили чимало проєктів. Записували пісні, робили кліпи, виступали на спільних концертах, їздили на гастролі.

Обоє благали широкий загал не цікавитися їхніми стосунками, а звертати увагу на творчу діяльність. Та прогулянки пари й тримання за руки цікавили фанів не менш ніж кліп на пісню “Юність”, де Христя з Сергієм палко обіймаються та цілуються.

Христина Соловій залишилася в непоганих стосунках з Сергієм Жаданом

А потім співачка дала сумнозвісне інтерв’ю Маші Єфросиніній, в якому повідала всю правду. З’ясувалося, що роман між співачкою та письменником розпочався, коли Жадан ще перебував в офіційному шлюбі.

Вони зустрілися для інтерв’ю. Потім випили… Так усе й закрутилося. Хоча зі своєю мамою дівчина знайомити нового кавалера не поспішала. Ідилію порушила сама Соловій.

Вона закохалася в іншого чоловіка й почала діяти на два фронти. Підшукувала слушний момент, щоб розповісти Сергію всю правду, але не встигла. Жадан сам про все дізнався. Було дуже незручно.

Христина Соловій залишилася в непоганих стосунках з Сергієм Жаданом

Здавалося б, після такого негарного розставання, чоловік і жінка не повинні більше спілкуватися – надто боляче це буде для обох. Христина повідала “Нашому радіо”, що вони з Сергієм зберегли “непогані стосунки”:

“Я просто сприймаю кожну людину як учителя, який приходить у твоє життя і щось тобі дає”.

Нині Сергій із музикантами свого гурту “Жадан і Собаки” приєднався до бригади Нацгвардії “Хартія”. А Український вільний університет, розташований у Мюнхені, надав письменнику титул почесного доктора філософії.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.