Зірки, у яких особливі діти: Слава Фролова та Валерій Харчишин приховують сльози, але рук не опускають

Артисти Слава Фролова та Валерій Харчишин є прикладом того, як важливо підтримувати своїх дітей, навіть коли ситуація здається не просто складною, а майже безнадійною.

Слава Фролова та Валерій Харчишин — відомі українські артисти, які, окрім творчих досягнень, відомі своєю силою духу та стійкістю. Їхні сини страждають на хвороби, пов’язані з психічними розладами, і ці діагнози змінили життя обох сімей назавжди. Попри всі труднощі, батьки не опускають рук, борючись за щасливе майбутнє своїх дітей.

Слава Фролова: любов та підтримка

Діти Слави Фролової, Марк та Серафима. Скриншот фото з Мережі

Слава Фролова, телеведуча та продюсер, завжди була відомою своєю відкритістю та щирістю. Коли її син Марк отримав діагноз, пов’язаний з розладами аутистичного спектра, це стало справжнім випробуванням для всієї родини. Слава ховає від сторонніх материнські сльози за своєю фірмовою посмішкою, але продовжує боротися за вже досить дорослого сина. За словами артистки, хлопець — талановитий художник.

“Я знаю, як йому складно було і знаю, як складно буде, але я впевнена, що він з усім впорається”, – не втрачає оптимізму жінка.

Валерій Харчишин: не здаватися!

Валерій Харчишин, фронтмен гурту “Друга Ріка”, також зіткнувся з важким випробуванням, коли його син Женя захворів. Розповідаючи на каналі “Слава+” про те, як Євген з творчої, розумної дитини, яку батьки виховували роками та знали саме такою, майже раптово стає геть іншим у ментальному сенсі, він ледь стримує сльози.

Валерій та його колишня дружина, мама хлопця, витрачають колосальну енергію та нерви, аби забезпечити своєму синові найкраще лікування та підтримку.

Постійна боротьба

Слава та Валерій усвідомлюють, що життя цих дітей завжди буде відрізнятися від життя хлопців-однолітків та інших дітей, які теж є в родинах цих артистів. Проте вони роблять усе можливе, щоб забезпечити їм максимальний комфорт та підтримку. Ця боротьба вимагає неймовірної сили, терпіння та витривалості, але вони не здаються.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.