Заплутане життя Фагота – має офіційну доньку, хоча насправді в нього рідний син: “Це дуже смішна історія”

Особисте життя 50-річного Фагота доволі заплутане. З тією, яка народила сина, не розписався. Натомість визнав за свою дівчинку, яку народила колишня дружина.

Вже 14 років поспіль Олег Фагот Михайлюта живе з дизайнеркою Ольгою Навроцькою. Пара не поспішає одружуватися й не планує заводити дітей. Просто насолоджувалися спілкуванням одне з одним, допоки не почалася повномасштабна війна.

Фагот розповів про законнонароджену доньку та позашлюбного сина

Натомість минуле Фагота виявилося доволі заплутаним і просто дивовижним. У 22 роки Олег одружився з піаністкою Бєлгородської філармонії. Разом вони прожили 8 років. Музикант розповів Славі Дьоміну:

“Це дуже смішна історія. Але це ж не моя донька, це була їй підтримка”.

Вже після розставання колишня дружина звернулася до українця з дивним проханням. Дівчина попросила записати на Михайлюту свою доньку, яку вона народила казна від кого.

З Ольгою Навроцькою у Фагота дітей немає

Росіянка не могла зізнатися рідним, що нагуляла маля, тож Фагот виручив і взяв батьківство на себе. Згодом жінка знайшла собі пару й попросила підписати папери на відмову від батьківства. Отже, Софією Олегівною Михайлютою дівчинка була лише перший рік свого життя.

Фагот розповів про законнонароджену доньку та позашлюбного сина

Після цього у Фагота були стосунки з журналісткою Анастасією Будкіною. В один і той же день чоловік і жінка сповістили одне одному важливі новини. Настя сказала, що вона вагітна, а Олег зізнався, що покохав іншу та йде від неї:

“Ми не жили разом, ми просто зустрічалися. У той момент, коли я зрозумів, що треба бути чесним і сказати, що закохався і йду далі, вона мені це заявила”.

Від сина учасник гурту ТНМК не відмовився, але його маму до РАЦСу так і не повів. Нащадку Микиті нині вже 14 років.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.