Тіна Кароль здала всі любовні секрети Осадчої і Горбунова: цілувалися по закутках як школярі

Одна з найяскравіших пар українського шоу-бізу - Катя Осадча та Юрій Горбунов. Як зародилися їхні почуття - цікава історія.

Знайомі Юрій і Катя були приблизно з 2005 року – з тих пір, коли красива і настирлива ведуча програми “Світські хроніки” взяла в уже популярного ведучого перше інтерв’ю. Судячи з усього, Юрію Катя не сильно сподобалася – через “незручні” питання, зокрема, про його дружину Людмилу, яка була на 10 років старше.

Інтерв’ю Осадчої у Горбунова

Потім вони періодично перетиналися на різних заходах, але спілкування як такого не було.

Тісна співпраця почалася на запису пісенного шоу “Голос. Діти 2”. Свідками, як зароджувалися почуття, стали всі члени знімальної групи. Серед них була і Тіна Кароль.

Горбунов, Осадча, Кароль і Потап на Голос. діти 2

У ранковій передачі ЖВЛ Тіна розповіла пікантні подробиці їх раптом виниклої симпатії. Спочатку всі помітили, що ведучі раптом стали ніжно триматися за руки.

Юрій Горбунов та Катя Осадча тримаються за ручки на Голос. діти 2

Тіна Кароль стверджує, що вже на сліпих прослуховуваннях Катя буквально розквітнула на очах, стала веселою і грайливою. Вони стали часто обніматися, незважаючи на камери.

Ведучі фривольно обіймаються

У цей час Юрій ще не був розлучений зі своєю дружиною Людмилою. Але їх з Катею зустрічали за вечерею в ресторанах. На прямих ефірах пара практично не приховувала свої почуття. Вони часто усамітнювалася по темних закутках і цілувалися, ну “як школярі”.

Катя і Юрій на фіналі шоу Голос. діти 2

Цілих два роки вони зустрічалися таємно. Після 22-х років шлюбу Юрій розлучився з дружиною. Але той час він уже став дідусем, чим Катя його теж сильно бентежила в своїх інтерв’ю на “Світському житті”.

Відео інтерв’ю, яке Катя взяла у чоловіка на 15-річчя програми – там є і ті самі незручні моменти, через які Юрій сердився на ведучу.

Одружилися Юрій і Катя тихо, скромно на початку лютого 2017 року, а вже 18-го числа у них народився син Іван. Пишне гуляння з друзями і колегами було влаштовано пізніше.

Весілля Горбунова і Осадчої під час прем’єри комедії “Скажені весілля”

 

 

 

 

 

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.