Ольга Фреймут розповіла, як сама зробила пропозицію третьому чоловікові і одружила його на собі

У третьому ефірі "Танців з зірками " багатьох учасників пробило на відвертість. Ось і Ольга Фреймут чесно зізналася - коли приходить любов, про етикет забувається.

Перед виходом на паркет, а нагадаємо, що Ольга Фреймут і Ілля Паздіна це зробили вперше вийшли в студію після самоізоляції через коронавірус, провідні задають учасникам різні питання. А так як третій випуск був присвячений любові, всі питання крутилися навколо цієї теми.

Розговорилася і Ольга. Але спочатку невеликий відступ.

Трохи минулого

Будучи студенткою Львівського університету Ольга Коник (така її дівоче прізвище) за програмою поїхала на рік навчання в Лондон. Там познайомилася з корінним британцем Нілом Мітчелом і у них зав’язалася бурхлива любов. Щось там у них не склалося і вагітна Ольга кинула свого цивільного чоловіка, повернулася в Україну.

Ніл Мітчел, батько Злати

Тут, будучи вагітною від іншого, знайшла собі нового цивільного чоловіка – режисера Олександра Ракоїда. Доньку Злату Ольга народжувала в Лондоні, дала прізвище батька. Потім повернулася додому і з червоним дипломом закінчила університет. З Ракоїдом вони обвінчалися в церкві, але розписані не були.

Вінчання з Олександром ракоед

Він 4 роки виховував Злату як рідну дочку, але в 2010 році Ольга його кинула. Причиною була названі ревнощі Олександра на тлі чуток про роман Ольги та Сергія Притули. Тоді ж Ольга взяла прізвище своєї німецької бабусі, так як з Коник зробити кар’єру на телебаченні складно.

Ольга Фреймут і Сергій Притула

У 2014 році Ольга оголосила, що у неї є коханий, але ім’я не назвала. З 2016 вона народила сина Валерія і розповіла громадськості, що щаслива з гендиректором Нового каналу Володимиром Локотко.

В ефірі Ольга і зізналася, що так як Володимир не поспішав робити пропозицію, вона вирішила сама зробити перший крок, незважаючи на етикет, і запропонувала одружитися.

Фреймут і Влодимир Локотко

Ця подія відбулася таємно, коли Ольга вже була вагітна третьою дитиною. На бирці з пологового будинку дочки Євдокії прізвище матері записана як Локотко.

Зараз сім’я щасливо живе в своїй київській квартирі і заміському будинку. У минулому році Ольга провела екскурсію там – подивіться:

 

 

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.