Наташа Корольова про невірність Тарзана: «Якщо чоловіка все влаштовує, то зрада можлива тільки на п’яну голову»

Думка відомої російської співачки Наташі Корольової про невірність Тарзана тільки підлила масла в вогонь. Зірка вважає, що якщо один з подружжя зраджує, значить другому потрібно «покопатися в собі».

Днями в сім’ї виконавиці розгорівся справжній багатосерійний скандал. Спочатку Корольова вирушила на відпочинок одна, а її чоловік у цей час вирішив скрасити самоту і запросив додому двох дівчат.

Потім, прокинувшись після бурхливої ночі, Сергій Глушко виявив пропажу коштовностей на 5 мільйонів рублів (майже 1,9 млн гривень). На додачу до цього зникли 3 тисячі євро готівкою. Далі в мережі було оприлюднене листування танцюриста з вагітною коханкою, яка, ймовірно, була однією з двох запрошених ним дам.

Сергій Глушко і його коханка Анастасія Шульженко

Якийсь час пара зберігала мовчання з приводу того, що відбувається, але першою днями висловилася Наташа. Вона сказала, що зараз вони з чоловіком відпочивають в Туреччині, крадіжкою займається поліція, а вся інформація, яка є в ЗМІ, не є дійсністю.

Наступним виговорився сам Тарзан — він не став нічого заперечувати і зізнався в зрадах дружині. Проте Сергій заявив, що ті самі гості накачали його речовинами, щоб привести в неадекватний стан і пограбувати їх дім.

Корольова і Тарзан

Все це Глушко записав на камеру і опублікував п’ятихвилинний ролик в Instagram, проте незабаром він видалив його, хоча на той час його вже встигли розповсюдити по мережі.

Тепер публіка обговорює думку співачки про зради в подружніх парах. За тиждень до того, як танцюрист публічно зізнався їй у невірності, на YouTube з’явилося інтерв’ю Корольової для Peopletalk TV.

Скріншот з інтерв’ю Наташі Корольової для Peopletalk TV

Наташа впевнена, що в таких випадках винні обидва:

«Не буває так, щоб в одні ворота. Все одно відбувається якась ситуація. Якщо чоловіка або жінку все влаштовує, то зрада можлива тільки “на п’яну голову”, коли людина нічого не контролює. А коли дружини кажуть, що він негідник, мені зраджував, то треба все одно покопатися в собі».

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.