Оксана Марченко розповіла про нападкии на сім’ю і про Медведчука: «Я в політиці давним-давно з моїм чоловіком»

Популярна українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про складнощі життя з Медведчуком. Зірка з 2003 року живе в шлюбі з відомим вітчизняним політиком.

Як не дивно, але навіть знаменитостям буває нелегко жити під постійною увагою публіки і преси. У своєму новому інтерв’ю для «КП в Україні» героїня статті зізналася, що на їх з чоловіком адресу ллється дуже багато бруду, а особливо це ранить спадкоємців пари:

«Зараз, коли син і дочка подорослішали і психологічно зміцніли, страждають дещо менше, але душевних переживань ніхто не відміняв», — зазначила Оксана.

Медведчук і Марченко з дітьми — сином Богданом (його Оксана народила від першого чоловіка) і дочкою Дариною

Також вона зазначила, що далеко не всі, хто стежить за їхньою родиною, роблять це з добрими намірами. Через це Богдан і Даша (діти Марченко) не з чуток знають, що таке бути переслідуваним за політичні погляди.

Варто сказати, що Віктор Медведчук є народним депутатом від партії «Опозиційна платформа — За життя». Основна нелюбов до нього пов’язана з тим, що він — кум Володимира Путіна, тому в Україні його часто звинувачують у відстоюванні інтересів Росії.

Марченко і Медведчук

До речі, сім’я Марченко та Медведчука регулярно відпочиває в Криму — телеведуча вважає його одним з кращих місць для відпочинку в світі.

Міцним шлюб пари робить і те, що Оксана цілком підтримує свого чоловіка не тільки вдома, а й на роботі:

«Я в політиці давним-давно з моїм чоловіком. Адже у політиків є тил і він теж важливий».

Вона вважає, що головною метою уряду має бути відродження країни і відновлення її незалежності, а прихід до влади артистів та інших представників шоу-бізнесу неприпустимий.

Оксана Марченко в Х-Факторі

Проте в разі чого Марченко навіть вже продумала гасла для звернення до народу: «Ні рабству!», «Життя кожної українки має значення», «Геть колоніальний гніт!».

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.