Евеліна Бледанс поділилася своєю важкою історією

Складно повірити, в родині красивою і успішною Евеліни Бледанс почався розлад через звичайну працівниці, яку їм нічого не варто було відразу звільнити.

Сімейне життя сповнена злетів і падінь, але нічого не може створити в ній такої прірви, як серйозні проблеми – від важкого повороту подій не застраховані навіть зірки, що володіють всім необхідним для безтурботного життя.

Цією історією поділилася сама Евеліна в рамках передачі «Доля людини» – коли мова зайшла про особисте життя і сімейне щастя актриси, виявилося, що ідилією навіть не пахне. Шлюб Бледанс з Олександром Сьоміним сильно похитнувся після того, як няня їх пари стала себе дивно вести в соцмережах і на публіці. Її чоловік після неприємного епізоду дуже боявся публічності і сильно обмежив коло спілкування. Відверта розповідь Евеліни розкрив багато цікавих подробиць.

Евеліна Бледанс з колишнім чоловіком Олександром Сьоміним

Проблеми з нянею Оленою Волкової почалися дуже раптово і дивно: дівчина, судячи з усього, має специфічний характер, тому вела себе лицемірно. На словах і в діях вона обожнювала творчість Евеліни, подорожувала з нею заради зйомок і допомагала з сином, поки раптом не почала «вносити розбрат» у відносини актриси з чоловіком.

Колишня няня Олена Волкова

Наприклад, одного разу на сторінці Олени в Інстаграме з’явилися звинувачення Сьоміна в рукоприкладстві. Пізніше вона намагалася ще багато раз очорнити ім’я актриси і її близьких і продовжувала руйнувати їх життя.

Звинувачення Волкової в побитті

За словами самої Бледанс, за таке нелюдяності поведінку дівчина поплатилася здоров’ям – зараз їй доводиться лікуватися від онкології.

Найцікавіше, що мотиви такої поведінки Волкової так і не стали зрозумілими нікому з учасників цієї історії, адже вона не вимагала грошей і не подавала в суд.

Евеліна Бледанс з сином сьогодні

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.