Тарзан не витримав, знову відкрито звернувся до шанувальників і різко відгукнувся про передачу з Шульженко

Сергій Глушко згадав статті Конституції РФ, які порушили журналісти Першого каналу, показавши плівки інтимного характеру і розкривши таємниці його особистого життя.

Чоловік до глибини душі обурений, що телевізійники дозволили собі без їх з Наташею Корольовою дозволу копатися в їх приватному житті. виносячи на загальний огляду інформацію, котра є конфіденційною.

Пара не збирається залишати це без реакції і звернулася із заявою в поліції про порушення ряду з конституційних прав і законів держави, які передбачають кримінальне покарання.

Сергій Глушко

Глушко назвав цих дівчат шахрайками і злодійками і закликав правоохоронців серйозно зайнятися розслідуванням крадіжки, а не тільки піаритися на їх популярності.

Тарзан також сказав: у нього є відомості, що Перший канал уклав з Анастасією Шульженко і її подругою контракт на цілий цикл передач про їх зв’язок з ним. Він вважає це грубим втручанням в його особисте життя і звернувся в комісію з етики для розгляду цього кричущого порушення. Він вимагає відібрати ліцензію у Першого.

Повний звернення дивиться тут:

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Ftv%2FCFUhE6HIZKV%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.