“Сидів з відкритим ротом і не впізнавав людей”: Навальний розповів про галюцинації після отруєння

Author name 6 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Олексій Навальний і Юлія Навальний дали перше інтерв'ю після отруєння
Олексій Навальний і Юлія Навальний дали перше інтерв’ю після отруєння

У великому інтерв’ю Олексія Навального Юрію Дудю опозиціонер розповів, що у нього були критичні галюцинації. Це тривало протягом приблизно десяти днів після виходу з коми. Зараз Навальний згадує це з посмішкою, але все одно каже – це страшний стан.

“Я жив в реальності, при якій спочатку прийшла дружина, потім прийшов Леонід Волков. Вони сказали: Олексій, ти потрапив в страшну аварію в Берліні. Тут є японський професор, він зробить тобі нові ноги і нову спину. І це виглядало як в фільмі “Людина Павук “. це не те, що я бачив, це було реальніше, ніж ти (звертається до Юрія Дудю). Звичайно, насправді цього не було, але я жив з упевненістю в тому, що це було – кілька днів “, – говорить Олексій Навальний, посміхаючись.

Олексій Навальний розповів про галюцинації
Олексій Навальний розповів про галюцинації

“І вночі я сплю, і страждаю від галюцинацій. Потім ця галюцинація з аварією зникла. Потім трапилася якась річ, коли я став дізнаватися людей, це було приблизно через тиждень після того, як я прокинувся і вийшов з коми “, – каже Олексій.

Олексій Навальний розповів про галюцинації
Олексій Навальний розповів про галюцинації

Навальний розповідав, що він навіть був одержимим ідеєю втекти. Він навіть сказав колись Леоніду Волкову, щоб той пішов, і забрав у медсестер пістолет, і допоміг йому втекти. Але, звичайно, це все було після коми.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею