Олександра Кучеренко розповіла про конфлікти з Дмитром Комаровим: не така вже й ідеальна пара

Author name 13 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Дружина ведучого «Світу навиворіт» Олександра Кучеренко розповіла, що між нею і Дмитром Комаровим бувають конфлікти. Але ж їх пару вважають ідеальною.

Герої статті зіграли весілля у 2019-му через 3 роки після знайомства, яке відбулося на конкурсі краси. Якраз там Саша і завоювала титул «Міс Україна-2016».

Потім вони стали партнерами в самому танцювальному шоу країни «Танці з зірками». Вже тоді парочці довелося приховувати від публіки романтичні відносини протягом всієї участі. Офіційно Комаров оголосив, що його серце зайняла Кучеренко, тільки після їх таємного одруження в Ізраїлі — подалі від цікавих очей.

Свадьба Дмитрия и Александры
Весілля Дмитра і Олександри

Шанувальники прийшли в справжнє захоплення від такої новини і з тих самих пір їх сім’ю називають однією з найкрасивіших у всьому українському шоу-бізнесі.

У своєму новому інтерв’ю для «Фактів» Олександра зізналася, що карантин нарешті подарував їм з чоловіком можливість, котрої так не вистачало — побути вдвох та подовше:

«Ми багато спілкувалися, вечорами дивилися фільми, готували романтичні вечері, відзначили нашу річницю. Звичайно, у кожної пари бувають ситуації непорозуміння. Але тут важливо не накопичувати в собі негатив, а вирішити проблему разом, вислухавши і прийнявши думки один одного».

Дмитрий Комаров и Александра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Варто сказати, що далеко не всім подружнім і не тільки парам вдалося зберегти відносини після періоду самоізоляції, хоча Кучеренко та Комарова це не торкнулося:

«Врешті-решт, тісне спілкування — це ж не випробування, а задоволення для двох люблячих людей. Принаймні так у нас з Дімою».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею