Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: «Він не раз бив мене в пориві гніву»

Author name 21 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Колишня дружина Сергія Притули розповіла всю правду про шоумена
Колишня дружина Сергія Притули розповіла всю правду про шоумена

Перша дружина Сергія Притули в ексклюзивному інтерв’ю розповіла, що була жертвою домашнього насильства. Жінка двічі подавала заяву в поліцію про побої з боку чоловіка.

Юлія Андрійчук – перша дружина відомого шоумена, а тепер і кандидата в мери Києва Сергія Притули. Жінка дала ексклюзивне інтерв’ю виданню Zirki.info.

В інтерв’ю Юлія розповіла, що довгі роки жила в страху перед новим приступом агресії з боку чоловіка, слухала його закиди і скарги на брак грошей. За словами Юлії, Сергій завжди прагнув грошей. Він мріяв стати мільйонером і постійно твердив про те, що не хоче прожити життя на мізерну зарплату. Його жадібність приводила до абсурду. Юлія згадує, що Сергій забороняв їй пити нормальну каву і купував розчинну, нібито через те, що хороша кава – трата грошей даремно. Також жінка згадала ситуацію, коли Притула взяв у своїх друзів порожні пляшки з-під дорогого італійського вина і налив туди дешеве українське. Ці пляшки він поставив на стіл під час сімейної вечері з батьками.

Притула з першою дружиною Юлією
Притула з першою дружиною Юлією

Юлія зізналася, що Сергій вперше її побив, коли вона звільнилася з підробітку. Він вдарив її так сильно, що жінка впала. На другий день чоловік вибачився і сказав, що в їхньому становищі вони повинні триматися за будь-яку роботу.

Юлія розповіла, що фізичне насильство в сім’ї було нормою, коли вона була одружена з Притулою. «Якщо викривала його на перших порах, то отримувала запотиличник, як мінімум.», – зізналася жінка. За словами Юлії, вона жила з шоуменом заради спільного сина і розлучилися вони з ініціативи Сергія, коли він знайшов наречену багатше і успішніше.

Сергій Притула жеілся вдруге
Сергій Притула жеілся вдруге

Юлія розповіла і про останню зустріч з Притулою. Тоді Сергій приїхав на день народження до сина з тортом і сказав, що подарунок він зробить пізніше. Тоді Юлія ненароком сказала синові, що тато жадібний, але любить його і вже через 10 хвилин поплатилася за ці слова. Коли жінка мила на кухні посуд Сергій підійшов до неї схопив за волосся і почав бити головою об раковину і припинив тільки тоді, коли вона впала на підлогу. Юлія написала заяву в поліцію на колишнього чоловіка. Екс-дружина Притули розповіла, що одного разу вже заявляла на Сергія. Тоді справу допоміг зам’яти родич шоумена, а Юлії дали 5 тисяч доларів, щоб вона тримала язик за зубами. Жінка зізнається, що це були не єдині гроші, які їй платили за мовчання.

Варто відзначити, що Юлія Андрійчук дала інтерв’ю за власною ініціативою. До цього її підштовхнуло те, що Притула висунув свою кандидатуру в мери Києва. Жінка вирішила розповісти, яким насправді є Сергій Притула.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею