Басков розповів, як підробляв в кафе і співав пісні Пугачової для п’яних відвідувачів

Author name 28 Жовтня 2020 в 09:10

Поділитися статтею

Микола Басков
Микола Басков

Зараз Микола Басков – мега-зірка російської естради, за популярністю не поступається самій Примадонні. А був час, коли молодий хлопець навіть не мріяв про це, а заробляв в кафе, переспівуючи хіти Пугачової.

Багато хто з сьогоднішніх зірок починали однаково – виступали в ресторанах. Про це розповідали Любов Успенська, Лариса Доліна, Маша Распутіна, Шуфутинський, навіть Олександр Малінін.

Ось і натурального блондина і золотого голосу Росії Миколи Баскова пробило на одкровення. Він розповів, що в юності, коли тільки навчався вокалу, йому дуже подобалася пісня Примадонни “Айсберг ” і він її вивчив співати в різних стилях – і серйозно, і в жартівливому варіанті, як співає заєць в мультфільмі “Ну постривай”.

https://youtu.be/SPTGIco-k9g

Хлопцеві треба було якось заробляти на заняття зі співу і він вирішив спробувати співати в кафе, куди якраз шукали виконавця. Микола продемонстрував свої таланти у співі “Айсберга” і був прийнятий на роботу.

Микола Басков в юності
Микола Басков в юності

Ось і співав протягом декількох місяців перед культурно відпочиваючою публікою хіти Пугачової – довелося вивчити весь її репертуар, так як замовляли багато і на біс.

Микола з гумором сказав, що на Пугачової він непогано заробив, але навіть і уявити собі не міг, що буде стояти разом з нею на одній сцені.

 

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею