“Зроби аборт – говорив лікар” – співачка Alyosha розповіла, як міг не з’явитися на світ її перша дитина

Author name 29 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Alyosha і Тарас Тополя
Alyosha і Тарас Тополя

7-річний Роман міг не народитися, адже зірка була в кроці від аборту. Позбутися від дитини їй наполегливо радили лікарі. Співачка щаслива, що ні послухала їх.

Відомі українські артисти Alyosha і Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла», зараз вже багатодітні батьки – у них два сини – 7-річний Роман і 4,5-річний Марк, а також малятко Маша, яка народилася в серпні цього року.

Сини Alyosha і Тараса - Роман і Марк
Сини Alyosha і Тараса – Роман і Марк

Але ж все могло бути інакше! Перший син 7 років тому міг і з’явитися на світло, якби не наполегливість батьків. Про це співачка поділилася в передачі «Зірковий час».

Весілля відбулося в 2013 році. Вагітність була бажаною і Alyosha з Тарасом з нетерпінням очікували малюка. Щоб все пройшло без проблем, майбутня мама вирішила спостерігатися в престижній приватній клініці. І тут обухом по голові: лікар повідомила, що треба зробити аборт. Так як дитина народиться з серйозною патологією і все одно помре.

Весілля Alyosha і Тараса
Весілля Alyosha і Тараса

Витираючи сльози, Alyosha сказала:

Я не розумію, як можна говорити таке жінці, яка приходить з бажаної вагітністю. Розбити серце, надії. Так неможна робити

Тим більше, без явних підтверджень словам. Тому співачка сама зважилася на серйозний і потенцтально небезпечний аналіз, який міг викликати викидень – аналіз навколоплідних вод. Із завмиранням серця молоді батьки чекали результату і він показав – хлопчик цілком здоровий.

Роман народився вчасно і без проблем. Alyosha з чоловіком вирішили не ризикувати і народжувала жінка в США – там постійно живуть батьки Тараса.

Маленький Рома з батьками
Маленький Рома з батьками

За поверненню додому з абсолютно нормальним хлопчиком, жінка дізналася, що клініку закрили, а у лікарки тієї відібрали ліцензію – за махінації з платними послугами і іншим порушеннями.

Двох молодших дітей Alyosha народила в Києві, в клініці, рекомендованої друзями.

Alyosha з донькою
Alyosha з донькою

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею