Бездітний Святослав Вакарчук ніяк не допомагає падчерці влаштовувати майбутнє: «Пробивається сама»

Author name 30 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Фронтмен української рок-групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук ніяк не допомагає своїй падчерці Діані влаштовувати майбутнє. Це дочка його дружини Лялі Фонарьової від першого шлюбу.

Герой нашої сьогоднішньої статті реалізувався не тільки в музиці — він двічі ставав на шлях політики і був народним депутатом, також Святослав став люблячим чоловіком і дбайливим вітчимом, а ось рідних дітей у нього немає.

Співак разом з дружиною виховує названу доньку Діану, якій вже 27 років. В інтерв’ю для програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» музикант розповів, що відчуває себе скоріше другом для падчерки, ніж батьком. Такі відносини у них склалися практично з самого початку.

Вакарчук в программе «Зірковий шлях»
Вакарчук в програмі «Зірковий шлях»

«Діана вже доросла. Я не з тих, хто вважає, що дітям треба влаштовувати життя, це тільки в мінус піде. Тому Діана пробивається сама — вона самодостатня, дуже сучасна дівчина», — заявив Вакарчук.

Зараз його падчерка будує кар’єру маркетолога в сфері дизайну та моди.

Примітно, що на протязі всього свого творчого шляху Святослав практично ніколи не ділиться особистими подробицями. Він вважає, що не повинен розповідати шанувальникам про сімейні проблеми або про що-небудь ще тільки тому, що вони цього хочуть:

«Якщо це так, то ти раб публіки».

Варто сказати, що виконавець одружений на Лялі Фонарьовій з 2015 року, хоча до весілля вони жили в цивільному шлюбі цілих 15 років.

Святослав и Ляля
Святослав і Ляля

Пара влаштувала таємне одруження зі скромною церемонією, про яку в мережі стало відомо тільки завдяки вітальному посту на адресу закоханих від одного з музикантів «Океан Ельзи».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею