Ми не чайлд-фрі: Соломія Вітвіцька пояснила, чому за 7 років шлюбу у них немає дітей

Author name 2 Листопада 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Соломія Вітвіцька з чоловіком
Соломія Вітвіцька з чоловіком

До ведучих головної новинної служби України ТСН завжди було достатньо уваги – у них вже сформувалося своє коло шанувальників, адже всім цікаво, чим живуть красиві і успішні медіа-леді.

Майже у кожної топової ведучої ТСН за спиною – щаслива сім’я, підростаючі діти і різні проекти. Новин про поповнення поки не чутно тільки від чарівної брюнетки Соломія Вітвіцька.

40-річна телеведуча зможемо вже більше семи років за 32-річним Владом Кочатковим – на знімках в соціальних мережах союз виглядає благополучним і міцним. Але чому тоді Соломія не поспішає порадувати коханого чоловіка спадкоємцями?

Соломія Вітвіцька з чоловіком
Соломія Вітвіцька з чоловіком

Журналісти думали, що пара дотримується досить популярною в цей час позиції чайлд-фрі, яка передбачає усвідомлену відмову народжувати і ростити спадкоємців. А може Вітвіцька не хоче відволікатися від блискучої кар’єри на основному телеканалі країни.

Але в недавньому інтерв’ю програмі “ЖВЛ” пара спростувала ці здогади, розповівши, що вони планують дітей найближчим часом. Раніше на шляху до бажаного поповненню були об’єктивні обставини, постійні відрядження або нестабільний графік, але в цьому році, коли вільного часу стало трохи більше, Соломія і Влад серйозно задумалися про планування сімейного розширення.

 ""

Соломія так прокоментувала:

Все, що можу сказати – ми над цим активно працюємо

З майбутнім чоловіком, режисером і кліпмейкером Владом Кочатковим, Соломія познайомилася на пікніку команди 1+1, де вони потрапили в одну команду по проходженню квесту. Там і проскочила іскра.

Одружилися вони в 2013 році, причому, Влад тричі робив пропозицію Соломії. Як вона згадує, перший раз просто сказав “Давай одружимося”. Та дівчина запитала: “А де колечко в коробочці, а на коліно?”. Хлопець пообіцяв, що все буде.

Весілля Соломія Вітвіцька і Влада Кочаткова
Весілля Соломія Вітвіцька і Влада Кочаткова

Тільки через кілька місяців Влад раптом несподівано впав на коліно і підніс заповітну коробочку з колечком. Щаслива Соломія відповіла “Так”.

А потім поскаржилася, що якось все швидко вийшло, не урочисто. Тоді на наступний день Влад прислав величезний букет з сто однієї троянди з запискою: “Любов моя, ти вийдеш за мене заміж?”.

Ось так і живуть душа в душу вже 7 років.

 

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею