Як зараз виглядає і скільки заробляє маленька Пуговка з серіалу “Татусеві Дочки”?

Author name 4 Листопада 2020 в 23:11

Поділитися статтею

Пуговка з  "Татусевих дочок" вирішила кинути акторську діяльність заради ...
Пуговка з "Татусевих дочок" вирішила кинути акторську діяльність заради …

Пуговка з Татусевих дочок теж вже далеко не та маленька дівчинка з великим плюшевим ведмедиком, якій старші сестри завжди включали мультики, щоб вона не відволікала.

Вона без перебільшення перетворилася у доросле дівчину, модель, і навіть вже засвітилася в скандалі із занадто дорослими фотографіями.

Кожен, хто дивився хоча б одну серію з рейтингового серіалу «Татусеві дочки», звернув увагу на маленьку Пуговка, наймолодшу і при цьому саму жваву сестру.

Катя Старшова, яка виконує роль цього персонажа, справляє враження впевненої і цілеспрямованого дитини.

Сьогодні Пуговці – Катрі Старшовій вже 19 років, і дівчину запрошують в різні проекти, приречені на успіх

Пуговка з Татусевих дочок
Пуговка з Татусевих дочок

Втім, батьки Катерини досі не вважають, що акторська стезя – це вірний шлях для доньки. Старшова-старші переконують Катерину, що головне – отримати гарну освіту. Старшова і сама не приховує, що її мрія – освоїти професію лікаря, для чого необхідно вчитися в медичному інституті. Катерина зробила наголос на хімію і біологію. В результаті пройшла в престижний МГУ.

З огляду на те, які фото з’являються у Каті в Інстаграм, вона ще й в пошуках своєї другої половинки. Ніхто не сперечатиметься з тим, що Старшова – цілком собі симпатична струнка красуня.

Але, тим не менш, зараз акторська діяльність взагалі не приносить Старшової дохід. А містять її на час навчання в МДУ батьки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею