Штраф до 170 тисяч гривень: організатор виступу групи “Бумбокс ” заплатить за недотримання карантинних норм

Author name 14 Листопада 2020 в 14:11

Поділитися статтею

Порушення карантинних норм на виступі  "Бумбокс "
Порушення карантинних норм на виступі "Бумбокс "

Де проходив концерт і за що саме група отримала штраф – читайте далі.

13 листопада у одному з нічних клубів Львова група “Бумбокс ” проводила концерт, проте з порушеннями карантинних норм.

Львівська журналістка, яка була на концерті, написала на свій сторінці в Фейсбуці, що тільки 10 частина глядачів була в масках. А судячи з фотографій, соціальна дистанція теж не особливо дотримувалася – невелике приміщення було набито битком.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1793872497459758&id=100005110749267

Хоча організатори заходу спочатку стверджували, що всі карантинні норми будуть дотримані.

Правоохоронні органи в ході моніторингу соціальних мереж виявили ці порушення, прибули на місце виступу групи і зупинили концерт.

На організаторів склали протокол про порушення ст. 44-3 (порушення правил дотримання карантину). За цією статтею передбачається штраф від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Відзначимо, що штраф організатор отримав саме за недотримання карантинних норм та з карантином вихідного дня це не пов’язано.

Виникає закономірне питання – чому? Все тому що місцева влада Львова відмовилася дотримуватися карантину вихідного дня. Так, міський голова Андрій Садовий разом з виконавчим кабінетом прийняли рішення, згідно з яким суботти і неділі до 30 листопада – робочі дні. Рішення буде діяти для ряду установ.

Правда Максим Степанов пізніше пояснив, що мова йде не про вихідні а про період часу з 00:00 суботи і до 00:00 понеділка і таким чином карантин не оминути.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею