Іграшки для дорослих, море алкоголю і сиві кучері: дочка шансоньє Успенської Тетяна Плаксина і її Інстаграм

Тетяна Плаксина - єдина дочка російської шансоньє Любові Успенської.

Успенська нерідко показує її на світських заходах. Точніше було б сказати – показувала. Адже зараз у них в сім’ї стався розбрат. Тетяна звернулася до загальнонаціональних телеканалах, щоб ті зняли сюжет, що її мати Успенська нібито її била, морально і матеріально давила. Успенська поспішила виправдатися – все, що показали по телевізору – брехня і фрази, вирвані з контексту. А її дочка Тетяна, нібито, зараз переживає не дуже простий період і легко піддається на маніпуляції.

Любов Успенська і Тетяна Плаксина
Любов Успенська і Тетяна Плаксина

Незважаючи на свій вік (31 рік), Тетяна дійсно іноді поводиться як проблемний підліток

Такої думки про неї її фоловери, які щодня бачать що дочка знаменитої Успенської публікує у себе в Інстаграм. Нік Тані – tatiana_plaksin_. І у неї на сторінці ви можете побачити перш за все саму Таню, і не завжди в нормальних нарядах. Буває, як одягне щось, так взагалі незрозуміло куди вона в такому зібралася, і що цим хотіла сказати.

Також ні для кого не секрет, що Плаксіна ласа до пляшки. Тому нерідко показує у себе в мікроблозі що п’є довгими зимовими вечорами.

Таня недавно пофарбувалася в сивий колір. А до цього і зовсім була лисою. Свої перевтілення дівчина не приховує.

А ще у неї в профілі можна зустріти фото мами і гумових іграшок для дорослих. Фотографії окремі, і яка між ними зв’язок – незрозуміло.

Дивлячись на Інстаграм дівчини, напрошується тільки один висновок – вона занадто творча особистість.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.