Чи правда, що Олег Винник одружений на своїй бек-вокалістці Таюне багато років? Цікаві факти про таємну пару

Author name 15 Січня 2021 в 19:01

Поділитися статтею

Таємною дружиною Олега Винника публіка вважає його бек-вокалістку Таюне, а таємна вона тому, що співак тримає всі подробиці особистого життя в секреті.

Виконавець хіта “Вовчиця” жодного разу офіційно не показував свою кохану жінку, хоча навіть в його біографії нею значиться Таїсія Сватко. Саме так насправді звуть Таюне. Ця яскрава блондинка з сильним голосом очевидно проводить досить багато часу разом з артистом, але чи дійсно їх пов’язує щось більше, ніж просто робота?

Представники преси неодноразово намагалися вивідати що-небудь раніше невідоме про сімейний статус Олега у його давніх знайомих з рідного села. Вони ж і розповіли, що Винник і Сватко одружені ще зі студентських часів, на навчанні майбутнє подружжя і познайомилося.

Концерт Олега Винника
Концерт Олега Винника

Також не можна не відзначити згадки журналу Ліза про те, що в двохтисячних в бесіді з журналісткою одного з німецьких видань співак розповідав, що у нього є син, який разом з дружиною переїхав ближче до нього в Штутгарт.

На той момент в Україні про Олега ніхто не знав, зате в Німеччині він був зіркою мюзиклів. Багато хто припускає, що спадкоємця йому народила Таюне.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Ще одним фактом на користь про те, що герої статті побудували сім’ю, є романтичні пісні Винника. Чи не в кожній з них він співає про кохання, а значить муза у нього є і вона поруч.

Ну і звичайно, інтригу підігрівають пости Олега Винника в Інстаграмі, де він публічно залицяється до Таїсії, а ось сама вона регулярно хвалиться розкішними букетами.

Скриншот из Инстаграма Олега Винника
Скріншот з Інстаграму Олега Винника
Таисия Сватко
Таїсія Сватко

Більше цікавого про особисте життя головного вовка країни дивіться в наступному відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею