(Відео) Тіна Кароль сміялася в храмі і випадково підпалила фату: фатальні прикмети на весіллі з Євгеном Огіром

Дванадцять років тому, 15 червня 2008 року, українська співачка Тіна Кароль стала дружиною, вийшовши заміж за свого продюсера Євгенія Огіра.

У 2008 році Тіна Кароль вийшла заміж за свого продюсера Євгенія Огіра. Вони були молодими, закоханими і безтурботними. Пара таємно розписалася в Києві і полетіла святкувати створення сім’ї на Мальдіви.

Весілля Тіни Кароль на Мальдівах
Весілля Тіни Кароль на Мальдівах

Після повернення до Києва з райського острова подружжя обвінчалося в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Тіна зізнається, що вінчання було для неї дуже важливою подією, адже вона віруюча людина.

Через багато років після їхнього весілля в Мережі з’явилося відео з таїнства вінчання. У храмі з Тіною сталося те, що вона зараз вважає знаком згори. Тіна нахилилася над свічок і у неї загорілася фата. Тоді наречена не надала увагу цьому. Більш того, її ця ситуація дуже насмішила. Тіна просто не могла стримати сміху і навіть перервала служіння.

У відео потрапили кадри і з ресторану і фотосесії молодят на Софіївській площі в Києві. Машину з подружжям по дорозі до місця банкету обсипали пелюстками троянд діти в костюмах янголят.

Через 4 роки після весілля в 2012 році в Євгена Огіра виявили важке онкологічне захворювання – рак шлунка. Через рік чоловіка Тіни Кароль не стало.

Минуло вже більше 7 років, а Тіна досі не може забути чоловіка і завжди зі сльозами на очах його згадує. В одному з інтерв’ю раніше Кароль розповіла, що чоловік їй дав установку бути щасливою, усміхненою, талановитою і сильною. І вона завжди буде слідувати цим правилам.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?