Півроку з дня смерті сина Віктора Павлика: артист випустив пісню, присвячену синові

Author name 7 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Півроку з дня смерті сина Віктора Павлика - батько тужить
Півроку з дня смерті сина Віктора Павлика – батько тужить

7 серпня 2020 року стало відомо, що український співак Віктор Павлик втратив сина Павла. Хлопчику був тільки 21 рік і він 2 роки лікувався від онкології.

Мама хлопчика Лариса Созаева до сих пір не може прийти в себе і оговтатися від втрати сина, а чоловік Віктор Павлик підтримує її як може.

7 лютого 2021 року – рівно півроку, як Віктор Павлик втратив свого сина

До цієї дати він випустив зворушливу музичну композицію і відеоряд до неї, де зізнався, що сумує за сином і йому дуже важко.

Своє відео Віктор Павлик опублікував в соціальній мережі Інстаграм, а його дружина і концертний директор Катерина Репяхова уже про все розповіла у себе в “сторіз ” з проханням залишити коментарі та лайки.

“Мій ангел!

Музика моя, слова Світлани Боярчук. Пам’яті Павла Павлика. 07.02.2021

Аранжування Володимира Цапа “, – написав Віктор Павлик в описі до відео.

https://www.instagram.com/tv/CK_PssVnDE6/?igshid=knbatixkfqih

Відзначимо, Павла Вікторовича Павлика Герасимчука 7 серпня 2020 року на 21-му році життя через онкологічне захворювання. Протягом двох останніх років життя Павло лікувався і проходив більш 20 курсів хіміотерапії, щоб отримати можливість встати на ноги і знову радувати своїх батьків.

Весь цей час мама Лариса була поруч, а Віктор Павлік вже переключився на нову дружину – молодого концертного директора Катерину Репяхову.

Смерть сина Віктора Павлика та Лору Созаеву зовсім не зблизила. Убита горем мати ще більше почала звинувачувати свого колишнього чоловіка в те, що трапилося.

Зараз Віктор Павлик одружений на Катерина Реп’яховому, яка чекає свого первістка – подейкують, це буде хлопчик, якого пара назве Михайлом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею