Як живе і де вчиться єдиний син Тіни Кароль Веніамін, який не прийняв Дана Балана в сім’ю?

Українська поп діва Тіна Кароль має єдиного сина Веніаміна, якого народила в 2008 році від законного чоловіка Євгена Огіра.

Зоряна мама відпустила восьмирічного сина здобувати освіту за кордоном. Чому вона прийняла таке рішення і як хлопчикові живеться далеко від мами читайте в нашій статті.

Веніамін вчиться в престижній школі Repton Preparatory School. Вона знаходиться неподалік від Лондона в місті Дербі. Рішення відправити улюбленого сина за кордон далося співачці нелегко.

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір – син Тіни Кароль

непросте рішення

“Все крутили пальцем біля скроні через те, що я так вчинила …”

– згадувала Тіна в інтерв’ю журналістам.

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір – син Тіни Кароль

Її батьки теж були не в захваті від того, що онук переїжджає до Великобританії. Тіна прийняла таке рішення виключно на прохання сина і своїм переконанням в тому, що система освіти в Україні повинна змінюватися.

“Світ уже інший і треба встигати підлаштовуватися під нього”

Життя на чужині

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір – син Тіни Кароль

Важливою умовою для Тіни було те, щоб хлопчик проживав в українській родині. І така сім’я знайшлися. Тіна дуже вдячна цим людям за любов і турботу, якої вони оточили її сина.

Веніамін легко адаптувався в чужій країні. В українській родині Веня відмінно вивчив рідну мову, ходить в український клуб і до церкви.

У школі він швидко знайшов собі друзів серед англомовних однолітків і робить великі успіхи в навчанні. Веніамін займається музикою – грою на фортепіано і барабанах, фехтуванням і регбі.

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір – син Тіни Кароль

Навіть встигає пограти в комп’ютерні ігри. Він зізнався, що нудьгувати йому не доводиться, тим більше, що часто спілкується з мамою по Skype і бачиться в Лондоні, куди Тіна часто приїжджає на музичну студію для запису своїх нових альбомів.

Канікули Веніамін проводить в Україні, але з радістю повертається назад в Лондон – адже там у нього друзі, улюблені захоплення.

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір – син Тіни Кароль

Співачка пишається своїм сином, його успіхами і радить батькам зважати на думку їхніх дітей, дати їм можливість стати тими, ким вони хочуть бути.

Вічна любов Тіни Кароль та її чоловіка Євгена Огіра: їм не судилося бути разом

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.