У мережі організували музичний конкурс Карантинобачення

Author name 10 Квітня 2020 в 15:04

Поділитися статтею

Співачка Йолка підтримала Карантинобачення
Співачка Йолка підтримала Карантинобачення

Представник на Євробачення від Росії рейв-група Little Big після скасування конкурсу запустила своє альтернативне музичне змагання Карантінобачення.

Євробачення 2020 повинно було стати переможним для Росії в 2020 році — у цьому були впевнені як і шанувальники представника від країни, групи Little Big, так і самого конкурсу.

Відео на їхню пісню “UNO ” менше, ніж за місяць, набрало на офіційному каналі Євробачення в YouTube 64 мільйони переглядів, тим самим зайнявши друге місце серед найпопулярніших відеокліпів на каналі в цілому.

Little Big славляться не тільки своїми піснями, а й ексцентричними відеокліпами, незвичайними концертними шоу і яскравими образами своїх учасників. Тому скасування Євробачення спонукало музикантів на нові ідеї. Так 1 квітня на своїх офіційних сторінках у мережі Instagram учасники гурту оголосили про початок нового конкурсу, альтернативі Євробачення, — Карантинобачення.

Суть змагання залишилася незмінна — музика. Але стати учасником може будь-хто охочий. Все, що потрібно — придумати свою пісню на будь-яку тематику, але краще про режим карантину і самоізоляції, зняти невеликий відеоролик, тривалістю в 1 хвилину і поділитися своєю роботою на своїй сторінці в Instagram.

Першими свої роботи продемонстрували самі учасники групи Little Big — вокалістка Соня Таюрська та фронтмен Ілля Прусікін.

Зараз Карантинобачення стало справжнім рухом у соціальних мережах. До конкурсу доєдналися багато друзів-музикантів організаторів: реп-група “Хлеб “, співачка Йолка та багато інших.

Головна суть Карантинобачення — посміятися і трохи відволіктися від загальної стресової ситуації у світі, викликаної пандемією і кризою.

Обращение с новостью о запуске Карантиновидения
Звернення з новиною про запуск Карантіновіденія

Брати участь у конкурсі може будь-хто — навіть ви разом з рідними або друзями. Група Little Big закликає не нудьгувати в 4 стінах в самоізоляції, а стати частиною міжнародної творчості. Напевно, вони дійсно стали переможцями Євробачення цього року, адже їхню любов до музики точно складно не помітити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею