Як виглядають чоловік і діти Нелі Шовкопляс: народила двійню простому українцю, який не гірше Єгора Гордєєва

Author name 31 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Неля Шовкопляс
Неля Шовкопляс

Практично кожний ранок телеведуча Неля Шовкопляс зустрічає з українцями, але робота на телебаченні — лише одна сторона її життя.

Зараз Неля є справжнім професіоналом своєї справи, а як тільки вона потрапила до команди 1+1, то тут же стала руйнівницею стереотипів. У неї не було досвіду, проте копіткою працею їй вдалося довести, що стати ведучою самого рейтингового ранкового шоу країни може кожен.

Ще з 2016-го Шовкопляс чітко розуміла, що хоче потрапити в “Сніданок з 1+1” до Єгора Гордєєва, Руслана Сенічкіна та Людмили Барбір. З тих пір її мрія поступово почала ставати реальністю і вже у вересні 2017-го вона збулася, хоча за освітою Неля маркетолог-економіст.

Неля Шовкопляс з Русланом Сенічкін та Єгором Гордєєвим
Неля Шовкопляс з Русланом Сенічкіним та Єгором Гордєєвим

Варто відзначити, що чоловік повністю підтримав прагнення дружини і разом з нею кардинально змінив своє життя. Героїня нашої сьогоднішньої статті одружена з українцем на ім’я Владислав, з яким познайомилася ще в студентські роки завдяки загальному хобі — пішохідному туризму:

“Ми зустрілися в спільному сплаві на байдарках”, — розповідала Шовкопляс.

Неля Шовкопляс з чоловіком
Неля Шовкопляс з чоловіком

Завжди весела і компанійська Неля далеко не відразу звернула увагу на спокійного і скромного Владислава, тоді як він закохався в неї з першого погляду і зрозумів, що бачить перед собою майбутню матір його майбутніх дітей. Втім, так і сталося — вже через рік після знайомства закохані розписалися, а незабаром у них народилися двійнята Тимофій і Матвій.

Неля Шовкопляс з чоловіком і синами
Неля Шовкопляс з чоловіком і синами
Неля Шовкопляс з дітьми
Неля Шовкопляс з дітьми

Кардинальні зміни в їхній родині в професійному плані торкнулися і чоловіка телеведучої. З вчителя біології він перевчився на айтішника:

“У певний момент ми просто зрозуміли, що на 2,5 тисячі гривень, які платять в сільській школі звичайному вчителю, і на 2 тисячі дитячих, які я отримувала, будучи в декреті, не проживеш. Це при тому, що нам багато допомагали друзі та батьки — то речами, то підгузками. Так, нам вистачало, але впритул, хоча, бувало, і позичали”, — наводить слова Нелі КП в Украине.

Неля Шовкопляс з чоловіком Владиславом
Неля Шовкопляс з чоловіком Владиславом

Тоді Владислав самостійно освоїв професію айтішника і пара переїхала до Києва, де Шовкопляс пішла на телевізійні курси, які і привели її на 1+1:

“Так все і пішло-поїхало. Це було не заради грошей, а заради задоволення”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею