Колишня хатня робітниця Пугачової розповіла про роботу у артистки: “Я жила в золотій клітці “

Author name 19 Квітня 2021 в 21:04

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Колишня хатня робітниця Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова розповіла про життя, яке їй забезпечували артисти.

Людмила Дороднова все життя працювала хатньою робітницею у знаменитостей. Зараз, коли жінка пішла на пенсію, вона дала інтерв’ю, в якому згадала про роботу на Примадонну Аллу Пугачову і поп-короля естради Філіпа Кіркорова, передає “7 Днів “ .

Про роботу з Пугачовою і Кіркоровим у Дороднової залишилися тільки хороші спогади. Жінка розповіла, що працювала у Пугачової 27 років. Ці роки Людмила називає щасливими, адже артистка її ніколи не ображала.

“У Алли я отримувала все сповна. Це перша людина, у якого я жила як у Христа за пазухою. Вона нескінченно добра і зовсім не пафосна, незважаючи на те, що справжня зірка. Я жила в золотій клітці. Але з неї треба іноді вилітати, спускатися на землю. Ось я і спустилася “, – поділилася жінка.

Колишня хатня робітниця Пугачової
Колишня хатня робітниця Пугачової Людмила Дороднова

Зараз Дороднова майже не спілкується з зоряними роботодавцями, однак пам’ятає, що завжди може звернутися до них за будь-якою допомогою.

Людмила Дороднова зізналася, що дуже непогано заробляла. На зарплату домробітниці жінка купила однокімнатну квартиру зробила в ній хороший ремонт. Також Філіп Кіркоров, у якого вона працювала останні роки, видав їй щедру допомогу і пообіцяв допомагати, якщо буде потрібно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею