Син Орбакайте і онук Пугачової зізнався, що купив машину в кредит

Син Крістіни Орбакайте і онук Алли Борисівни Пугачової, 30-річний Микита Пресняков прийшов на програму "Доля людини" і розкрив багато своїх секретів.

Зокрема, з’явився в студії програми він дуже ефектно – викотився на скейті. Борис Корчевников був здивований такому майстерному володінню дошкою, і навіть попросив спробувати прокататися.

Микита уточнив, що по центру міста пересувається саме на дошці. Борис перепитав: “А у вас що, немає машини?”.

Микита Пресняков в студії програми Доля Людини
Микита Пресняков в студії програми Доля Людини

Микита Пресняков розповів, що тільки недавно купив і зміг виплатити за неї кредит. Природно, публіку здивувало, що з діда-прадіда артист і спадкоємець такого величезного стану зоряної сім’ї купує автомобілі в кредит.

На що Микита розповів – ніколи не претендував на статус мажору або золотої молоді. З самого раннього дитинства він звик добиватися успіхів власними руками і він йде своїм шляхом. Це не означає, що він відмовився від батьків і бабусі. Зі своїми родичами він в прекрасних стосунках, проте творчий шлях прокладає самостійно.

Його страшенно ображає і дратує те, що багато людей приписують Микиті клеймо “багатого хлопчика “.

Крістіна Орбакайте і Микита Пресняков
Крістіна Орбакайте і Микита Пресняков з дружиною Оленою

“Тебе ніби й не знають, а ніби й знають. У людей вже є збите думку, на 99% неправильне. І весь час доводиться щось доводити “, – розповідає Микита Пресняков в інтерв’ю Борису Корчевніковим в програмі “Доля людини “.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.