Скандал співачки Анастасії Приходько і телеведучої Яніни Соколової: чи помирилися зірки через час?

Конфлікти зірок і журналістів настільки вічна тема, наскільки і протистояння батьків і дітей. У цій статті ми розповімо про один з таких.

Відбувся він між телеведучою Яніною Соколовою, яка веде багато політичних шоу і телевізійних програм, і співачкою Анастасією Приходько.

Подробиці конфлікту Приходько і Соколової

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Яніна Соколова
Яніна Соколова

Як невеликої передісторії варто відзначити, що співачка, громадський діяч і недавно багатодітна мама Анастасія Приходько – емоційна особистість.

На публіці вона часто проявляє свою гостроту в різних висловлюваннях, а це – справжнє джерело для журналістів. Адже скромних і мовчазних мало обговорюють, а ось запальних і експресивних – куди частіше.

У листопаді 2018 року зірка стала гостею програми “Рандеву з Яніною Соколовою “

Цілком собі інформаційно підкована телеведуча поставила питання політичних амбіцій Анастасії Приходько, яка в той час входила до складу партії “Батьківщина “.

Згодом в розмову Приходько і Соколової втрутився коханий співачки Костянтин, який на той момент представився “групою підтримки “. Поки чоловік звинуватив журналістку у маніпулятивного, зірка мовчки зняла мікрофон, встала і пішла!

Раніше в одному зі своїх інтерв’ю Яніна Соколова зізналася, що вони навіть подумували не випускати це інтерв’ю, однак творча команда наполягла на публікації. Це був один з гучних скандалів в її репутації.

Однак після цієї ситуації на контакт знаменитості, схоже, зовсім не виходили. Надто вже питання засмутили Приходько.

Відео інтерв’ю ви можете переглянути за посиланням нижче.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?