Скандал співачки Анастасії Приходько і телеведучої Яніни Соколової: чи помирилися зірки через час?

Author name 23 Червня 2021 в 14:06

Поділитися статтею

Яніна Соколова та Анастасія Приходько
Яніна Соколова та Анастасія Приходько

Конфлікти зірок і журналістів настільки вічна тема, наскільки і протистояння батьків і дітей. У цій статті ми розповімо про один з таких.

Відбувся він між телеведучою Яніною Соколовою, яка веде багато політичних шоу і телевізійних програм, і співачкою Анастасією Приходько.

Подробиці конфлікту Приходько і Соколової

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Яніна Соколова
Яніна Соколова

Як невеликої передісторії варто відзначити, що співачка, громадський діяч і недавно багатодітна мама Анастасія Приходько – емоційна особистість.

На публіці вона часто проявляє свою гостроту в різних висловлюваннях, а це – справжнє джерело для журналістів. Адже скромних і мовчазних мало обговорюють, а ось запальних і експресивних – куди частіше.

У листопаді 2018 року зірка стала гостею програми “Рандеву з Яніною Соколовою “

Цілком собі інформаційно підкована телеведуча поставила питання політичних амбіцій Анастасії Приходько, яка в той час входила до складу партії “Батьківщина “.

Згодом в розмову Приходько і Соколової втрутився коханий співачки Костянтин, який на той момент представився “групою підтримки “. Поки чоловік звинуватив журналістку у маніпулятивного, зірка мовчки зняла мікрофон, встала і пішла!

Раніше в одному зі своїх інтерв’ю Яніна Соколова зізналася, що вони навіть подумували не випускати це інтерв’ю, однак творча команда наполягла на публікації. Це був один з гучних скандалів в її репутації.

Однак після цієї ситуації на контакт знаменитості, схоже, зовсім не виходили. Надто вже питання засмутили Приходько.

Відео інтерв’ю ви можете переглянути за посиланням нижче.

https://youtu.be/HOwQrP4zb6c

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею